В суботу, 26 лютого, в рамках 19 туру VBET Ліги сезону 2021/22 років, «Олександрія» вдома прийматиме ПФК «Львів». Матч пройде на КСК «Ніка». Початок о 19.30.

Представляємо нашого суперника — ПФК «Львів».

Команда заснована у 2016 році. В цьому ж році клуб заявився на чемпіонат України серед аматорів і брав участь у Кубку України серед аматорів. Наступного року команда офіційно отримала професійний статус і заявилася на Другу лігу. Влітку 2018 «Львів» став учасником Прем’єр-ліги, замінивши рівненський «Верес». Власник, Богдан Копитко, вирішив на постійній основі перенести рівненський клуб до Львова під назвою футбольний клуб «Львів». Від друголігового колективу клуб отримав місцеву назву та можливість розвивати юнацький футбол на базі школи «Львів», а від «Вереса» — його повний склад і фінансові можливості. В сезоні 2018/19 рр. ФК «Львів» зайняв 6 місце.

Минулий сезон львів’яни розпочали невдало, перебуваючи в кінці турнірної таблиці та вважалися одним з кандидатів на виліт до першої ліги. Але з приходом в команду нового головного тренера Анатолія Безсмертного гра команди значно поліпшилася і в підсумку львів’яни посіли 8 місце серед команд Прем’єр-ліги.

Загалом в Прем’єр-Лізі футболісти «Львова» (на 23.02.2022) провели 108 матчів: 25 перемог, 29 нічиїх, 54 поразки. Різниця м’ячів 93-178=-85.

Найбільше матчів провів Сабіно — 64, Шина – 63, Альваро — 60

Кращий бомбардир Бруно -10 м’ячів. Він же рекордсмен команди за сезон (2018/19 рр.) – 9 м’ячів.

Між собою суперники провели 9 матчів. На рахунку кожної з команд по 3 перемоги та 3 нічиї. Різниця м’ячів 11-11=0.

М’ячі у складі нашої команди забивали : Василь Грицук, Артем Сітало, Антон Шендрік, Артем Полярус, Валерій Лучкевич, Євген Банада, Богдан Мишенко, Денис Безбородько, Максим Третьяков,  Денис Устименко та Клаудіо Спінеллі. У складі львів’ян по 2 м’ячі на рахунку Бруно та Володимира Адамюка.

В складах обох команд грали: Богдан Мишенко, Гліб Бухал, Максим Каленчук, Вадим Янчак, Юрій Путраш та Олексій Довгий, а Семен Даценко, Руслан Бариляк, Іван Гаврушко, Назарій Калинчук та Олександр Савошко грали у складах молодіжних команд «Олександрії» (U -21,U-19) та «Львова».

Грав у складі «Олександрії» та був головним тренером «Львова» (2019/20 рр.) Володимир Мазяр.

 

Головний тренер команди: Олег Дулуб

Президент клубу: Богдан Копитко