Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран прокоментував нічийний результат у виїзному матчі проти донецького «Шахтаря».

“Дійсно, в плані організації гри, як компактно ми грали в захисті, перший тайм сподобався більше, ніж другий. Коли сталося видалення, хлопці трохи розгубилися і в перерві я сказав їм, що потрібно далі так грати і не думати, що ми розкриємося і побіжимо перемагати. Звичайно, ми хотіли перемогти і до гри, і під час гри.

З хорошого — у нас сьогодні була ігрова дисципліна, організація гри в захисті. З поганого — було багато браку, але як могли, так ми і грали. Поки погода дозволяє тренуватися з м'ячем, ми повинні вдосконалюватися. Перед матчем сказав футболістам, що буде все в порядку. Думаю, президент “Олександрії” — розумна людина і завжди оцінює нашу працю дуже гідно.

Але потрібно враховувати, що у “Шахтаря” було багато моментів, у нас були серйозні помилки, практично у кожного футболіста оборони. Але ми задоволені результатом, навіть незважаючи на те, що “гірники” грали у меншості. “Шахтар” є “Шахтар”, діючі чемпіони, приємно на виїзді зіграти внічию. Результат закономірний.

Перед матчем було відомо, що “Шахтар” не вийде основним складом. Але різниці немає, хто грає за нього, тому що команда серйозна і навіть, коли вона грає вдесятьох, у неї складно забрати м'яч”.