Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран прокоментував гру своїх підопічних у матчі проти «Динамо».

«Перед матчем ми прекрасно розуміли, в якому функціональному стані знаходимося, і сподівалися, перш за все, на те, що сьогодні зможемо правильно зіграємо в захисті. Другий матч поспіль ми проводимо з трьома центральними захисниками, але при цьому сьогодні пропустили гол вже на першій хвилині . Звичайно, хлопці не очікували цього, і було видно хвилювання як молодих футболістів, так і досвідчених. Хвилювалися, напевно, все, крім Паньківа. У дебюті матчу «Динамо» могло забивати ще 2-3 м'ячі, але здорово в цих моментах зіграв наш воротар .

Потім гра вирівнялася в тому плані, що у наших воріт вже не було таких моментів, як в перші 15 хвилин гри. Ми сподівалися втримати цей рахунок у першому таймі, не пропустити другий м'яч, а після перерви — посилити нашу атакуючу лінію і намагатися пресингувати динамівців на їхній половині поля. Але, в підсумку, в атаці ми, звичайно, мало, що створили. Хоча, у нас був один момент, коли ми могли зрівняти рахунок .

Після двотижневої епідемії коронавируса в нашій команді всі футболісти зібралися разом лише за 2-3 дня до сьогоднішнього матчу. Було дуже важко, ми це розуміли. А ще є травмовані, які, сподіваюся, найближчим часом посилять нашу команду, той же Гордієнко. Вантух , думаю, точно зіграє в наступному матчі.

Не хочеться згадувати матч з «Олімпіком». За два дні до матчу у одного з футболістів температура, потім в іншого, і ті, хто їхали в автобусі, всі захворіли. Вранці побачив, що хлопці не в належному стані. Гра, яку теж обслуговував Козиряцький, була в одну сторону по суддівству. Сьогодні він зробив стільки помилок ... Як одну, так і в іншу сторону. Але Олімпіку ми вдесятьох забили два голи і гідно вийшли з ситуації.

З «Інгульцем» в першому таймі було 4: 0, але видалення Лучкевича позначилося на нашій грі. Хотіли спокійно довести гру до перемогу, але зіграли 4:3, два рази пропустивши з пенальті. Ну а сьогодні ... Не розумію, навіщо «Динамо» потрібні симпатії від такого арбітра, як Козиряцький. Якби не VAR, він би не дав ні жовтої, ні червоної картки ... Вітаю «Динамо» з перемогою».