Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу прокоментував гру своїх підопічних у матчі з «Олександрією».

«Почали ми дуже добре, могли забити і другий, і третій м'ячі. Занадто легко все давалося, і наші гравці ці моменти марнували. Напевно, думали, що так буде і надалі... Потім розслабилися, відчули, що легко дається гра, а суперник зловив кураж, відчув упевненість. Щоправда, „Олександрія“ особливих моментів в атаці, крім останніх хвилин, і не мала. Плюс, у другому таймі відчувалася втома, що накопичилася у хлопців, — за останній час вони провели багато ігор і за клуб, і за збірну. У нас було мало часу на відновлення. Але перемога є перемога, і вона дає нам позитивні емоції для підготовки до матчу в Будапешті проти „Ференцвароша“.

Заміни були заплановані, я розподілив ігровий час для футболістів. Хтось зіграв більше, хтось — менше, хтось зіграв краще, хтось гірше... Ці моменти я зазвичай обговорюю з гравцями в роздягальні.

У нас 25 польових гравців. І вони мають бути готові в будь-який момент замінити тих, хто грає. Клейтон приїхав, не граючи тривалий час, і йому потрібно було підтягнути ігрову форму. Можу сказати, що він додає з кожним тренуванням. Але на даний момент його рівень поки не дозволяє йому грати в тих матчах, які у нас є. Те ж саме стосується і Белуце — він не грав за свій клуб, лише тренувався, і йому потрібен час на адаптацію.

На жаль, у період матчів збірних в нашому розпорядженні залишається так мало футболістів, що ми не можемо провести спаринги, щоб подивитися в них цих футболістів. А на даному етапі, граючи в такому ритмі, я не можу брати на себе відповідальність та міняти багатьох гравців, ставлячи до складу новачків. Потрібен час на їхню адаптацію. Повторюся, у нас багато футболістів в обоймі — 25 польових гравців. Всі вони важливі для мене. Вчора велика група мала грати за дубль. Але ми вирішили ними не ризикувати, щоб вони не заразилися коронавірусом напередодні матчу в Лізі чемпіонів. Усі гравці важливі для мене».