1

Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран підвів підсумки матчу з «Шахтарем».

«По-перше, хочеться привітати «Шахтар» з чемпіонством. Я дуже радий, що я першим привітав Луїша Каштру з його першим чемпіонством в Україні. Хотілося б, щоб і не останнім.

Дійсно, гра видалася важкою для «Шахтаря», тому що ми налаштовувалися дуже серйозно. У нас були дуже серйозні розмови протягом цього тижня. Ми ретельно готувались до суперника. Ми розуміємо, що якщо в «Олександрії» не має тих кондицій, які повинні бути, які були в минулому році в осінній частині, звичайно, майстерності нам не вистачає, тому ми компенсували це колективними  діями. В першу чергу – фізичною підготовкою. Зараз такої підготовки не має, на превеликий жаль. Всі знають — чому, яка причина цьому.

Сьогодні ми намагались більше грати позиційно, глибоко до наших воріт. І, надіялися на контратаки. Дійсно, в другому таймі, переломили хід поєдинку, забивши два м’ячі, здивувавши, напевно, «Шахтар». І здивували ще одну людину, ви розумієте, про кого я говорю. Хочу сказати, що таким командам, як «Шахтар» не треба допомагати. Вони і так найсильніші в нашій лізі. Перший одинадцятиметровий в наші ворота — це смішно. Потім, на повторах все видно: Мораес картино дуже падає. Молодець в цьому плані. І, звичайно, не потрібний такий гол. Але , не зломив він нашу команду. Я був впевнений,  що нас не зломлять, тому що я знаю хлопців вже не перший рік – є характер в цієї команди», -зазначив Володимир Шаран.