Післяматчева прес-конференція Володимира Шарана

Новини

Чемпіонат УПЛ. 28 тур. ФК «Шахтар» – ФК «Олександрія» – 2:1 (1:1).

Субота 11 травня 2019. 19.30. Харків, ОСК «Металіст». 5 174 глядача. 16°C.

Післяматчева прес-конференція головного тренера ФК «Олександрія» Володимира Шарана:

– Вітаю «Шахтар» із перемогою. Команда справді в оптимальних кондиціях і, можливо, подумки подекуди у фіналі Кубка, що відбудеться в середу. Враховуючи наші серйозні кадрові втрати, я вдоволений тим, як ми діяли в обороні: організовано, щільно, із самовіддачею. Звісно, в атаці багато що не виходило. Невдоволений лише стандартними положеннями, з яких ми дістали два м’ячі. Загалом подякував хлопцям у роздягальні й сказав їм, що попереду ще чотири дуже важливі поєдинки.

– Чи порушувалась у спілкуванні з керівництвом тема підсилення складу з прицілом на можливу Лігу Європи?

– У Лізі Європи ми однозначно гратимемо, питання лише, з якого місця туди вийдемо, потрапимо до групового етапу або до кваліфікації. Розмова планується тільки після того, як це буде визначено. Підсилення необхідне – це бачите і ви, і я. Усе залежить від керівництва та фінансових можливостей. Розмова з президентом попереду.

– Якщо ви опинитесь у групі, в якому місті та на якому стадіоні гратимете?

– Відверто кажучи, відповісти наразі не можу, адже не є компетентним у цьому питанні. Розмови ще не було. Однак в Олександрії ми однозначно не гратимемо, якщо вийдемо до групового етапу. Гадаю, це всім зрозуміло.

– На ваш погляд, які варіанти?

– На мій погляд? Тут багато що залежить від того, як ми діставатимемось на матчі. Якщо літаком, то пріоритетом для мене є Львів, адже сам я із Західної України. Швидше за все, або Полтава, або Одеса. Проте наразі не знаю й забігати наперед не хочу. Так, відрив дев’ять очок, але це ще ні про що не свідчить.

ФК «Шахтар»

Анонс

Олександрія
00:00
28/07/2019
КСК Ніка, Олександрія
Шахтар