Післяматчева прес-конференція Паулу Фонсеки

Новини

Чемпіонат УПЛ. 28 тур. ФК «Шахтар» – ФК «Олександрія» – 2:1 (1:1).

Субота 11 травня 2019. 19.30. Харків, ОСК «Металіст». 5 174 глядача. 16°C.

Післяматчева прес-конференція головного тренера ФК «Шахтар» Паулу Фонсеки:

– Доброго вечора. Відмінна перемога в складному поєдинку. Грали дуже динамічно й проявили себе добре. На жаль, пропустили гол зі стандарту, але в принципі «Олександрія» не створила біля наших воріт якоїсь небезпеки. Хлопці мотивовані та чудово почуваються. Дуже важливо в цій частині чемпіонату перебувати в такому фізичному стані. Ми далі демонструємо атакувальний футбол, граючи в складному контексті – з командами, що цілковито закриваються в обороні, коли майже немає вільних зон. У нас атакувальний футбол із відмінною динамікою, й сьогоднішня перемога є цілком заслуженою. Єдиний негативний аспект – пропущений гол з кутового.

– Чи розглядаєте можливість експериментів у складі в решті матчів у разі дострокового чемпіонства?

– Якщо ви звернули увагу, ми неодноразово здійснювали ротацію протягом сезону з різних мотивів. Виходили молоді хлопці: сьогодні в старті були Тете й Маркос Антоніо, згодом з’явився Соломон. Ротація наявна. Чемпіонат ми наразі ще не виграли, але є близькими до цього і намагатимемось досягнути головної мети чимшвидше. Коли вдасться, звичайно, ви побачите хлопців, які раніше мали не надто багато ігрового часу. Хоч я зовсім не хочу зараз про це міркувати. Наш наступний матч – фінал Кубка України. Лише потім ми подумаємо про поєдинок із «Зорею».

– З’явилась інформація про те, що до «Шахтаря» переходить Хачеріді. Чи це правда?

– Новина. Відверто скажу, ніколи про це не чув.

– Цій новині кілька хвилин.

– Чую про це вперше. Я одразу вам скажу: у нас відмінні центральні захисники.

– Була інформація про те, що вами цікавиться «Рома».

– Я зосереджений лише на перемозі в чемпіонаті та Кубку.

– Минулого сезону після 28 турів ви випереджали «Динамо» всього на 3 очки, цього – на 11. Це свідчить про слабкість киян нинішнього сезону або «Шахтар» став грати більш прагматично й результативно?

– Ні, протягом того часу, доки я тут, «Шахтар» демонструє атакувальний і дуже якісний футбол, визнаний геть усіма. І цей сезон не відрізняється від попереднього, попри те що команда переживала кілька складних моментів. Ми втратили дуже важливих футболістів, однак знайшли змогу оновитися, доповнивши склад молодими хлопцями, які зараз зростають. Гадаю, наш відрив в очках не поставлено під сумнів. У нас найсильніша команда. Вона демонструє найбільш якісний та атакувальний футбол. Голи це засвідчують. Ми пропускаємо менше за всіх: наразі лише 10 м’ячів протягом усього чемпіонату. Тож заслуга «Шахтаря» в принципі не може ставитися під сумнів. «Динамо»? Я не хочу оцінювати його сезон – це аж ніяк не в моїй компетенції. Можу сказати, що вони лишаються міцною командою й нашим головним суперником. Проте ми наразі сильніші.

ФК «Шахтар»

Анонс

Олександрія
17:00
24/08/2019
КСК Ніка, Олександрія