917

Грудень. Перша частина чемпіонату позаду. У футболістів відпустка. Вже в січні команди (U-19, U-21 і основа) повернуться до своїх таборів і розпочнеться тренування і підготовка до другого кола чемпіонатів. Це попереду. А поки пресслужба  ФК «Олександрія» підготувала статистичні дані по кожній із наших команд за попередні 13 турів. На черзі «Олександрія» U-21.

У першій частині чемпіонату України сезону 2020/2021 рр. команда Олександра Ломка здобула 9 перемог, один матч завершила в нічию, і тричі поступилася. Різниця м’ячів 34-9=+25 на користь нашої команди.

За цей період у складі нашої команди виступало 43 гравці.

Лише 3 гравці брали участь в усіх матчах: Денис Підручний, Андрій Новіков та Ян Каранга.

Найбільше хвилин на полі провів Назар Кобенда — 980.

Кращі бомбардири Андрій Глоба та Андрій Новіков (по 5 м’ячів).

В перших таймах «молодіжка» забивала у ворота суперників 12 м’ячів, а пропустили у свої -6.

У других таймах забили 22 м’ячі, а пропустили лише 3.

Найбільше м’ячів наші земляки забивали в останні 15 хвилин матчу -11 м’ячів, а у свої не пропустили жодного.

Найбільш результативною стала 88 хвилина на якій наші гравці забили 3 м’ячі, а невдалою 27 хвилина на якій вони пропустили двічі.

Найшвидший м’яч олександрійці забили на другій хвилині у ворота «Інгульця», автором якого став Дмитро Шастал.

Найпізніший м’яч забив Владислав Гаркуша у ворота «Олімпіка» на 90+3 хвилині.

Найшвидший гол в наші ворота провів динамовець Артем Шулянський на 1-й хвилині матчу, а найпізніший теж динамовець Владислав Ванат на 73 хвилині з пенальті.

В середньому підопічні Олександра Ломка за гру забивали 2,6 м’яча, а пропускали 0,69.

У цьому сезоні олександрійці встановили два рекорди. В матчі з «Інгульцем» здобули найбільшу домашню перемогу -9:0, а в матчі з «Колосом» здобули найбільшу перемогу у виїзних матчах -5:0.

В першій частині сезону наші гравці пробивали у ворота суперників 4 пенальті тавсі їх реалізували. Тричі до позначки підходив Максим Івахно, ще один пенальті реалізував Іван Петренко.

В наші ворота пробивали 2 пенальті, але лише удар Владислава Ваната («Динамо») досяг мети. А от рухівцю Івану Литвиненку не вдалося переграти В’ячеслава Борисенка, який в блискучому стилі парирував удар львів’янина.

Вдома футболісти «Олександрії» провели 8 матчів в яких здобули 6 перемог, 1 гру звели у нічию, та зазнали одної поразки. Різниця м’ячів: 23-1=+22

В усіх матчах брали участь: Валерій Самар, Денис Підручний, Андрій Новіков, Назар Кобенда та Ян Каранга.

Кращий бомбардир: Андрій Новіков — 5 м’ячів.

В гостях команда провела 5 матчів: з перемоги та 2 поразки. Різниця м’ячів: 11-8=+3 на користь наших гравців. В усіх матчах брали участь : Денис Підручний, Андрій Новіков, Владислав Гаркуша та Ян Каранга.

Кращі бомбардири: Андрій Глоба та Максим Івахно (по 2 м’ячі).

Найбільше попереджень у першому колі отримав Вадим Янчак — 4, а вилучений з поля був лише Денис Підручний в останній грі з «Зорею».