ПФК «Бероє» – ФК «Олександрія» – 1:0

Перший контрольний матч олександрійців на болгарській землі в рамках другого навчально-тренувального збору проходив 27 червня на стадіоні «Септемврі» у місті Разлог, що у п’яти кілометрах від гірськолижного курорту Банско, де розташовується команда.

У першому таймі на поле вийшли: Юрій Паньків, Антон Шендрік, Валерій Бондаренко, Тимур Стецьков, Станіслав Микицей, Євген Банада, Максим Задерака, Василь Грицук, Артем Полярус, Дмитро Шастал і новачок Сенад Ярович.

Двадцятирічний Сенад Яровіч (зріст 195 см), вихованець німецької «Фортуни», Дюсердольф. У минулому сезоні виступав за футбольний клуб Доб, Словенія, де у 24 матчах забив 9 голів.

Олександрійці вже зустрічалися з командою «Бероє». 14 лютого 2012 року наша команда перемогла суперника з рахунком 2:1. М’ячі забили Дімітар Макрієв (43’) і Андрій Гітченко (67’). У суперників на 14 хвилині відзначився Фернандо Лівраменто.

У нинішньому ж поєдинку відбувся болгарський реванш. На початку зустрічі перевага суперників була помітною. На 21 хвилині Юрій Паньків вправно зафіксував м’яч після удару Івана Мінчева, який пробивав з пенальті. Згодом гравець «Бероє» Мартін Райнов таки забив м’яч у незахищені ворота – цей гол був анульований арбітром (офсайд).

Олександрійці створювали суперникові не менш драматичні ситуації. На 28 хвилині Кирило Ковалець з дальньої дистанції несподівано випробував ворота суперника – болгарський голкіпер Георгі Аргелашкі зміг урятувати ворота своєї команди.

А на 34 хвилині доволі напруженого протистояння атака футболістів «Бероє» все ж завершилася відкриттям рахунку – Борислав Цонєв головою забиває перший і єдиний м’яч у матчі.

У другому таймі на поле виходили: Владислав Леванідов, Андрій Бацула, Дмитро Семенов, Владислав Бабогло, Павло Пашаєв, Олексій Довгий, Єгор Клименчук, Євген Протасов, Андрій Цуріков, Віталій Пономар.