09.09.2021, четвер, стадіон «ГОЛовківський» (Головківка), матч 7–го туру Чемпіонату юнацьких команд сезону 2021/2022 «Олександрія» — «Інгулець» (Петрове). Початок о 12:00.

Youth: «Олександрія» — «Інгулець» 2:1 (1:0)

Арбітр: Вербецький А.С.(Одеська обл.), асистенти арбітра: Мошковський В.Ю.(Київська обл.), Мельниченко М.Д.(Київська обл.), четвертий арбітр: Федан Д.В.(Олександрія). Спостерігач арбітражу: Труханов К.В.(Харків).

«Олександрія» (Youth): Єрмаков Георгій, Сацевич Владислав, Фомба Бурама, Самар Валерій (К), Чубатий Дем'ян, Ситников Микита (Панченко Андрій,79'), Радченко Максим (Трофимчук Віталій,79'), Скибінський Максим (Мустафаєв Еміль,46'), Вівдич Олександр, Кавєрін Микита (Базаєв Ярослав,72'), Андрейчук Андрій (Дудник Федір,90')

Запасні: Мінчев Микита, Волковицький Євген, Західний Павло,   Давиденко Іван

Старший тренер: Олександр Карпов

«Інгулець» (Youth): Ярош Микола, Бойко Данило, Гаврилюк Андрій, Жилінський Роман, Смоляков Артем, Кочетков Єгор (К), Кіріченко Данило, Донцов Андрій (Цуркан Ілля,46'), Христенко Роман, Гончаров Володимир, Черв'яков Руслан (Лісняк Радіон, 66')

Запасні: Малий Іван, Свіріпа Іван, Хоменко Василь,  Соломон Єгор

Старший тренер: Ігор Хоменко

Попередження: Кавєрін,45+1', Ситников, 73'

Голи: Фомба, 27', Мустафаєв,63' (пенальті) — Кіріченко,65' (пенальті)

У 7-му турі юнаки ФК «Олександрія» приймали своїх ровесників з ФК «Інгулець» Петрове. Обидві команди представляють центри своїх ОТГ (Об’єднана територіальна громада) однієї – Кіровоградської області. Тому цю гру правильно назвати дербі Кіровоградщини, а не Кіровоградське дербі або дербі Олександрії або Олександрійщини. Це важливо з точки зору методичної скрупульозності, друзі. Ця гра проходила сьогодні – 9 вересня 2021 року на базовому компактному красені-стадіоні молодіжної команди «ГОЛовківський» у Головківці.

Початок гри запам’ятався швидкими фланговими атаками господарів поля, доволі активним пресингом наших юних футболістів, двома, майже поспіль, кутовими та перспективним стандартом на 11-й хвилині. Грали олександрійці розкуто і високо. Але такі активні дії городян, на жаль, не привели до взяття воріт. Та на 27-й хвилині наш легіонер Бурама Фомба забиває дуже необхідний та гарний гол – 1:0. З таким рахунком команди і пішли на перерву.

У другому таймі темп гри, як на мене, дещо знизився, а от  напруга наростала. Самими важливими виявилися 63-я та 65-а  хвилини. Так, на 63-й – арбітр Андрій Вербицький призначає пенальті у бік воріт «Інгульця», яке бездоганно виконує Еміль Мустафаєв – 2:0. А вже на 65-й призначає 11-метровий олександрійцям. Його чітко реалізує Данило Кіріченко – 2:1. Надалі був обмін атаками, але більше ми голів не побачили.

Вітаємо нашу команду та її тренерський штаб з перемогою у цьому принциповому дербі! Так тримати!

Наступну гру, згідно з календарем УПЛ, молодіжна команда ФК «Олександрія» проведе на виїзді з командою «Динамо» Київ. Базовий день 8 туру –17.09.2021. Вболівайте за нашу талановиту молодь! Любіть футбол!