Олександрійські дублери зберігають лідерство

У п’ятницю 21 вересня на стадіоні «Західний» у Маріуполі підопічні Андрія Купцова зустрілися з дублерами приазовців. Матч завершився з рахунком 2:3.

Посилаючись на її величність статистику, слід зауважити, що дублери «Маріуполя» та «Олександрії» до звітного поєдинку провели 6 офіційних матчів. Лише раз перемогу святкували наші земляки, натомість у господарів за плечима три перемоги, а в двух зустрічах були зафіксовані результативні нічиї.

Матч 9 туру, як завше, проходив на стадіоні «Західний». Звичайно ж, привернули увагу креативні борди «Маша проти Саші», що анонсували матч «Маріуполь» – «Олександрія», який відбудеться завтра, 22 вересня.

Але зазначена вище статистика вже в минулому. Нині підопічні Андрія Купцова перебувають на самій вершині турнірної таблиці Чемпіонату серед молодіжних команд, а наш суперник знаходиться у другій її частині – на 8 місці.

Керманич олександрійців Андрій Купцов і його візаві Геннадій Орбу  виставили на гру свої оптимальні склади.

Початок

Швидкісна гра в дебюті матчу відразу ж принесла позитивні результати для обох команд. На 20 хвилині Євген Проданов, отримавши довгу передачу від партнерів, увірвався у штрафний майданчик Владислава Леванідова і потужно пробив у дальню дев’ятку – 1:0. Та за дві хвилині Вадим Гранчар з другої спроби вміло завершив атаку, яка розвивалася лівим флангом.

Непевне затишшя

Обмінявшись результативними ударами, суперники перевели гру в ендшпіль, і лише на 32 хвилині Максим Білий після подачі зі штрафного пробив головою, але майстерно зіграв Владислав Леванідов. Потім настала черга олександрійців. Спочатку Кирило Костенко здалеку перевірив пильність Артема Поспєлова, а в наступній атаці міг відзначитися Вадим Гранчар, пробивши метрів з вісімнадцяти. В обох випадках м’яч не влучив у рамку воріт.

Кінцівка першого тайму проходила в більш-менш спокійній боротьбі, а позиційні атаки не несли в собі гольової небезпеки.

Другий тайм

Значно додали активності господарі на старті другого тайму. На 49 хвилині Євген Проданов увірвався у штрафний майданчик олександрійців і точно віддав пас на Іллю Путрю, який щойно вийшов на заміну. Удар останнього був і сильним, і точним – 2:1. Відразу ж могли відзначитися і наші земляки. З близької відстані Орест Ткачук пробив головою, та голкіпер приазовців Артем Поспєлов врятував свою команду. А перед цим Артем відзначився у боротьбі з Денисом Устименком, який пробив практично з метрів п’яти. Великими силами олександрійці йдуть вперед, намагаючись переламати хід зустрічі.

Після замін

Намагаючись підтримати темп гри, коуч олександрійців Андрій Купцов робить ряд замін. Вперше на поле у складі нашої команди вийшов вихованець київського «Динамо» Кирило Дришлюк, замінивши Вадима Вітенчука, а швидкий Сергій Русьян змінює Вадима Гранчара. Тренерська задумка спрацювала. Свіжий Сергій Русьян потужно пробив зі штрафного. Артем Поспєлов не зміг виручити свою команду. 2:2.

Господарі відповіли небезпечним стандартом. Після навісу Сергія Горбунова зі штрафного інший Сергій, Чоботенко, з лінії воротарського небезпечно пробиває головою – Владислав Леванідов виручає свою команду.

Пішла відрита боротьба. Суперники відповідали атакою на атаку, і в цій перестрілці удача була на стороні «Олександрії».

На фінішній прямій цього цікавого та безкомпромісного двобою одна з атак олександрійців завершилася тим, що кращий бомбардир команди Денис Устименко опинився на лінії воротарського майданчика і результативно пробив про воротах господарів. 2:3.

Будь-які намагання господарів поля відновити рівновагу розбивалися, як об кам’яну брилу, об захист Олександрії і бездоганну гру Владислава Леванідова. Таким чином, олександрійські дублери зберігають своє лідерство у нинішньому Чемпіонаті.

Чемпіонат U-21. 9-й тур. ФК «Маріуполь» – ФК «Олександрія» – 2:3 (1:1).

21 вересня 2018, п’ятниця, 13.00. Маріуполь, стадіон «Західний». 200 глядачів. 29°C.

Офіційні особи на матчі:

Арбітр –  Дмитро Кутаков (Київська область)

асистенти арбітра –  Дмитро Оганесян (Луганськ), Євген Данильченко (Луганськ)

4-й арбітр – Олексій Преснухін (Маріуполь).

Спостерігач арбітражу – Володимир П’яних (Донецьк).

Маріуполь: Артем Поспєлов, Іван Семеніхин (К), Максим Білий, Сергій Чоботенко, Владислав Савін, Андрій Коробенко, Олександр Піхальонок (Ілля Путря, 46’), Євгеній Білоконь, Сергій Горбунов (Ігор Биковський, 80’), Євген Проданов, Владислав Бугай.

Запасні: Дмитро Михайлов, Ігор Крашневський, Дмитро Шинкаренко, Кирило Матвєєв, Олег Вакуленко.

Старший тренер: Геннадій Орбу.

Олександрія: Владислав Леванідов (К), Тимур Стецьков, Дмитро Семенов, Кирило Костенко (Богдан Литвяк, 82’), Денис Устименко (Андрій Глоба. 89), Вадим Гранчар (Сергій Русьян, 67’), Орест Ткачук (Назар Хрієнко, 90’), Максим Дубенков, Владислав Шкіндер, Вадим Вітенчук (Кирило Дришлюк, 63’), Владислав Бабогло.

Запасні: Олег Білик, Маркіян Пиріг.

Старший тренер: Андрій Купцов.

Голи: Є. Проданов (20’), І. Путря (49’) – В. Гранчар (22’), С. Русьян (69’), Д. Устименко (84’).