Олександрійці у збірних 24 туру УПЛ

Новини

За підсумками 24 туру Української Прем’єр-Ліги, в якому «Олександрія» у Львові перемогла однойменну команду, українські спортивні видання сформували символічні збірні, до складу яких увійшли олександрійці Валерій Лучкевич і Кирило Ковалець.

Валерій Лучкевич

Очевидно, що повернення на Батьківщину було для Валерія правильним рішенням. З кожним матчем Валерій грає дедалі впевненіше. У поєдинку проти «Львова» Володимир Шаран перевів гравця з оборони в півзахист, і Лучкевич став одним з найбільш небезпечних футболістів своєї команди. В першому таймі він віддав класний розрізний пас на Поляруса, однак Артем не реалізував вихід сам на сам. Кілька разів непогано пробивав здалеку. Зрештою, то була пристрілка перед, можливо, найкращим голом, який було забито у весняній частині Чемпіонату.

Лучкевич ледь сітку не порвав ударом з 18-ти метрів і, як виявилось, гарантував перемогу своїй команді. (UA-Футбол)

Кирило Ковалець

25-річний півзахисник був одним з кращих гравців на полі в матчі з «Львовом». Створював моменти для одноклубників, був дуже корисний, виконав величезний обсяг роботи. Перший гол «Олександрії» – заслуга Ковальця. Кирило фактично від самого кутового прапорця зробив фантастичний рейд до штрафного майданчика суперника, попутно накрутивши кількох футболістів «Львова».

Потім віддав своєчасну передачу на Шастала, який викотив м’яч під удар Полярусу. Варто зазначити, що другу жовту картку, яка трансформувалася в червону, Липе заробив саме на Ковальці. (Footboom)

25-річний хавбек видав відмінний матч проти «Львова». Ковалець був надзвичайно активний (87 ТТД) і ефективний. Останнє виразилося в безпосередній участі в гольовий атаці, де Кирило став автором пре-ассіста, а також двох передач під удар на партнерів. Крім того, зовсім фантастично виглядає статистичний показник обводок Ковальця в матчі – їх на рахунку хавбека 14, причому 11 виявилися успішними! (Терикон)

Дмитро Гречишкін

Виїзний поєдинок проти «Львова» не видавався для «Олександрії» легкою прогулянкою. Так і сталося, хоча матч і завершився перемогою. Кінцевий результат команда Шарана заробила багато в чому завдяки активним (72 ТТД при 74% їх успішності) і впевненим діям в центрі поля з боку Гречишкіна.

На рахунку Дмитра 98% точних передач, а також 40% виграних єдиноборств і 14 відборів м’яча. Важливою для «Олександрії» також видалася здатність Гречишкіна якісно виконувати довгі передачі – на рахунку хавбека їх в цьому матчі 7, причому 6 були точними. (Терикон)

Фото Євгенія Кравса.

Анонс

Олександрія
00:00
31/07/2019
КСК Ніка, Олександрія
Шахтар