Олександрійці у збірній 4 туру Favbet Ліги

Новини

За підсумками 4 туру Favbet Ліги, в якому 18 серпня «Олександрія» у Запоріжжі перемогла «Зорю», українське спортивне видання UA-Футбол сформувало символічну збірну, до складу якої увійшли олександрійські футболісти.

Антон Шендрік

Досвідчений захисник уперше діяв у парі з новачком команди Каспарсом Дуброю і ця зв’язка дуже сподобалася. Латвієць поки знаходиться в тіні, більше на виду був Антон Шендрік, до того ж Антон не припустився жодної помилки і вміло стримував численні атаки «Зорі».

Кирило Ковалець

Мабуть, Ковалець став головним героєм четвертого туру, крім того, що відзначився дублем, так ще й став найактивнішим гравцем в центральному протистоянні футбольного вікенду в Україні. На диво усюдисущим був хавбек, в одному епізоді він грає у відборі, і тут же завдає небезпечний удар або розганяє гостру атаку.

Тренер Володимир Шаран

Як і передбачалося, поступово олександрійці набирають форму, виглядають усе впевненіше, й можна очікувати, що у вересні будуть у повній готовності. Втім, уже зараз підопічні Шарана перемогли дуже незручного суперника, який форсував підготовку до сезону. Чисто тренерською вийшла ця перемога, між іншим, друга поспіль, і знову – з рахунком 2:1.

Фото Дмитра Смольєнка, ФК «Зоря»

Анонс

Динамо
17:00
20/10/2019
Київ
Олександрія