Олександрійці у збірній 32 туру УПЛ

Новини

За підсумками 32 туру Української Прем’єр-ліги, в якому команда ФК «Олександрія» вдома перемогла донецький «Олімпік», українські спортивні видання сформували традиційну символічну збірну, до складу якої увійшли гравці олександрійського футбольного клубу.

 

Владислав Бабогло

 

 

Завдяки 19-річному захиснику «Олександрії» у матчі проти «Олімпіка» атака суперника була повністю нейтралізована. На своїй позиції Владислав показав себе зібраним і надійним, проявляючи при цьому чудове, як для своїх років, взаєморозуміння з партнером по центру оборони. А загалом, якщо «Олександрія» зіграла насухо, то мабуть, що у захисті був порядок. (Футбол ЮА)

 

19-річний бек проти «Олімпіка» провів лише третій свій матч у Прем'єр-лізі, але відзначився у ньому надзвичайно надійною і впевненою грою. Виконав 49 передач (82% точних), з яких 8 були довгими (50% точних), що дозволяло олександрійцям швидко виходити з оборони в атаку. Виграв 11 з 15 двобоїв, в яких брав участь, в тому числі був сильніший за своїх опонентів у 6 верхових двобоях, здобувши прекрасні статистичні показники. (Терикон)

 

Василь Грицук

 

 

Лідер і мозок олександрійських атак знову був, як то кажуть, у своїй тарілці. Плоди майже всіх атак, так чи інакше, проростали через Василя, й абсолютно справедливо, що саме він заробив переломний пенальті. Пенальті, який сам і реалізував. Потім саме з передачі Грицука свій супергол провів юний Стецьков. Ну, от як «Олександрїї» без Василя?! (Футбол ЮА)

Гра проти «Олімпіка» цілком вдалася 30-річному хавбеку. Грицук був дуже активний в атаках, що проявилося в 7 передачах у штрафну суперника (3 були успішними) – дуже високий показник для гравця його амплуа. Забивши з пенальті, Василь в кінці гри знову відзначився ще однією результативною дією – віддав гольову передачу на Стецькова. (Терикон)

 

Один з найдосвідченіших гравців «Олександрії» у поєдинку проти «Олімпіка» вирізнявся впевненою грою та відмінною взаємодією з партнерами. 30-річний хавбек був помітним не тільки в атаці, але і в обороні, де, як мінімум, кілька разів допомагав своїм одноклубникам. Відзначимо, що саме Василь зіграв ключову роль у перемозі команди в цій зустрічі, не тільки заробивши й реалізувавши пенальті, а й віддав точну передачу на Стецькова, який встановив підсумковий рахунок на табло. (Footboom)

 

І знову Грицук визначає гру «Олександрії» – трекквартиста команди Шарана заробив пенальті, який сам і реалізував, а також придумав хитромудрий (і явно, що награний) розіграш стандарту, після якого відмінним голом відзначився Стецьков. Створив ще кілька небезпечних моментів. Як правильно сказав Василь, «якби одноклубники забивали всі його гострі передачі, він би був кращим асистентом турніру... (Спортарена)

 

 

Тимур Стецьков

 

 

20-річний лівий захисник провів вражаючий матч проти «Олімпіка». Добре діяв у безпосередній обороні, вигравши 56% єдиноборств, а також уміло підключався до атак, відзначившись двома спробами обводу, причому обидві виявилися успішними. Не дивно, що активна гра Стецькова в кінці матчу була нагороджена голом, завдяки якому «Олександрія» поставила жирну крапку в грі. (Терикон)

 

20-річний захисник провів свій четвертий поєдинок у нинішньому розіграші Прем'єр-ліги на досить хорошому рівні, не вийшовши з гри протягом всього поєдинку. Молодой бек не боявся підключатися до атак команди, і це призвело до того, що він забив другий гол олександрійців у поєдинку, тим самим встановивши підсумковий рахунок на табло. Окрім взяття воріт, Тимур може записати на свій рахунок і асист, але після його відмінної подачі Протасов не зміг з убійної позиції переправити м'яч у ворота. (Footboom)

 

Активно та продуктивно відіграв молодий літераль олександрійців проти «Олімпіка». Моментами впевнено перегравав оппонентів, часто і доречно підключався до атак. У першому таймі після його подачі мав забити Сітало (трохи неточно), після перерви Банада забив, але асист у Тимура забрав фол в атаці товариша. Потім Стецьков забив сам після розіграшу штрафного. А в кінцівці поклав хорошу передачу на Шастала. (Спортарена)

Анонс

Олександрія
17:00
24/08/2019
КСК Ніка, Олександрія