Олександрійці у збірній 11 туру УПЛ

Новини

За підсумками 11 туру Української Прем’єр-ліги, в якому «Олександрія» вдома перемогла одеський «Чорноморець», українські спортивні видання сформували символічну збірну, до складу якої увійшли олександрійські футболісти.

 

Кирило Ковалець

Поступово хавбек стає одним з лідерів «Олександрії». Так і в зустрічі зі своїм колишнім клубом Кирило був активним та ініціативним. У підсумку гол і гольова передача у виконанні Ковальця допомогли його команді здобути важливу вікторію. (Футбол ЮА)

Кирило не тільки забив сам, а й віддав гольову передачу. Власне, агресія і бойовий настрій Ковальця стали запорукою успіху олександрійців. Майже у всіх атакуючих комбінаціях взяв участь хавбек – напевно, в поєдинку зі своєю колишньою командою Кирило мав особливу мотивацію. (UA-Футбол)

Гра проти «Чорноморця», за який раніше виступав 25-річний Ковалець, стала справжнім бенефісом півзахисника. У ній він відзначився голом і гольовою передачею, будучи одним з найбільш помітних футболістів у матчі. На рахунку Ковальця 7 успішних обводок при 8 спробах, дві точні довгі передачі, два точних навіса, 13 виграних єдиноборств з 30, в яких він взяв участь, а також 8 відборів м’яча, всі з яких Ковалець виконав, перебуваючи на половині поля суперника. (Терикон)   

 

Павло Пашаєв

Досвідчений фланговий захисник провів непоганий матч проти «Чорноморця». Звично якісно відпрацьовував в обороні, вигравши 8 з 15 єдиноборств (53%), а також намагався допомагати партнерам організовувати атаки. Зокрема, на рахунку Пашаєва 5 точних довгих передач при 6 спробах і два успішні обведення. Загальна ж точність пасів Павла в грі проти моряків склала 76%, причому 8 передач він відправив в останню третину поля, з яких 6 виявилися точними. (Терикон)   

 

Євген Банада

Чергова вольова перемога – і знову з рахунком 3:2 стала можливою для олександрійців завдяки класній роботі в опорній зоні. Ідеальною гру «Олександрії» назвати не можна – два пропущені м’ячі говорять про проблеми в обороні команди Шарана, але коли такі гравці, як Банада здатні активізуватися, «спалахнути» і перехопити ініціативу, «Олександрія» домагається необхідних результатів. (UA-Футбол)

Також згідно звіту системи InStat, у номінації Атаки і Флангові атаки одноосібно перемогла «Олександрія» – 120 і 42 всього відповідно. Друге місце за «Динамо» – 116 і 47, третій «Львів» – 111 і 27.

 

Тренер туру: Володимир Шаран

«Олександрії» довелося непросто в домашньому матчі проти «Чорноморця» через доволі швидко пропущеного гола. Проте в кінцівці першого тайму команда Шарана змогла відігратися, забивши «в роздягальню», а в другому таймі взяла гру під контроль, і згодом наростила перевагу в забиті м’ячі до двох. Уже за рахунку 3:1 футболісти «Олександрії» дозволили собі трохи розслабитися, за що відразу були покарані, однак урок було засвоєно миттєво і підопічні Володимира Шарана довели матч до перемоги без особливих проблем. (Терикон)   

Анонс

Kolos
19:30
21/09/2019
Київ
Олександрія