«Олександрія» – «Желєзнічар» – 1:2

Контрольний поєдинок ФК «Олександрія» – ФК «Желєзнічар» завершився з рахунком 1:2.

Спаринг проходив у Белеку (Анталія, Туреччина) на полі курортного комплексу «Сусесі», в якому наша команда базується під час другого навчально-тренувального збору в Туреччині.

Для олександрійської команди це перший спаринг після прибуття з України.

Тренери  обох команд виставили оптимальні склади, тож логічно, що в цілому гра була рівною. Що стосується центральної частини поля, то олександрійці грали самі, й давали грати суперникам. Достатньо надійно працювали захисники обох команд.

Першими загрози біля воріт суперника створили олександрійці. На восьмій хвилині Артем Сітало потужно пробиває у рамку залізничників, але Ведран Кьосевскі парирував його удар. За хвилину Станіслав Микицей з кута штрафного майданчика випробовував холодне серце голкіпера боснійців.

Суперники відповіли атакою, яка завершилася ударом по воротах олександрійців – цей м’яч виявився легкою здобиччю для досвідченого Юрія Паньківа.

Подальші спроби боснійської команди відкрити рахунок не увінчалися успіхом – м’яч пролітав мимо воріт або ж на заваді йому ставав Юрій Паньків.

Другий тайм розпочався в такому ж ключі. У дебюті Юрій Паньків розібрався з м’ячем від капітана залізничників Сулеймана Крпича, а на 52 хвилині чудову нагоду мав Євген Банада, який в притаманному йому стилі небезпечно пробив головою – на жаль, поряд із стійкою.

Надалі керманич «Олександрії» Володимир Шаран вдався до суттєвої ротації. На полі з’явилися Станіслав Микицей, Дмитро Шастал, Денис Устименко, Олексій Довгий, Владислав Шкіндер і Кирило Дришлюк.

Відразу ж вийшовши на поле, міг відзначитися Денис Устименко, котрий пробив у стійку. Власне, Денис і відзначився забитим м’ячем, але асистент арбітра після роздумів зафіксував сумнівний офсайд.

всі фото: Армін Герич, сайт ФК «Желєзнічар»

Напруга, що постійно зростала, під завісу таки обернулася голами у матчі. Щойно Юрія Паньківа у воротах замінив Владислав Леванідов, у залізничників пройшла розрізна передача, і капітан команди Сулейман Крпич з близької відстані розстріляв ворота олександрійців – 0:1.

Другим голом у ворота Владислава Леванідова майже з лінії штрафного майданчика відзначився Дженан Займович, а на 90 хвилині Віталій Пономар встановлює остаточний рахунок – 1:2.

«Олександрія», 1 тайм: Юрій Паньків, Станіслав Микицей, Антон Шендрік, Денис Дедечко, Валерій Лучкевич, Дмитро Гречишкін, Андрій Запорожан, Євген Банада, Кирило Ковалець, Артем Полярус, Артем Сітало.

«Олександрія», 2 тайм: Юрій Паньків (Владислав Леванідов, 71’), Антон Шендрік (Владислав Шкіндер, 68’), Владислав Бабогло, Валерій Лучкевич (Станіслав Микицей, 60’), Тимур Стецьков, Дмитро  Гречишкін (Дмитро Шастал, 60’), Кирило Ковалець (Денис Устименко, 65’), Максим Задерака, Євген Банада (Олексій Довгий, 65’), Віталій Пономар, Денис Дедечко (Кирило Дришлюк, 68’).

Головний тренер: Володимир Шаран.

«Желєзнічар», 1 тайм: Ведран Кьосевскі, Сініша Стефанович, Ядранко Богічевич, Енес Сіпович, Антоніо Павич, Харіс Гайдаревич, Анель Шабанджович, Асім Зец, Сінан Рамович, Младен Веселінович, Сулейман Крпич.

«Желєзнічар», 2 тайм: Ведран Кьосевскі, Сініша Стефанович, Ядранко Богічевич, Енес Сіпович, Антоніо Павич (Срдан Станич, 81’), Харіс Гайдаревич, Анель Шабанджович, Асім Зец, Сінан Рамович (Дженан Займович, 70’), Младен Веселінович (Мустафа Мужезінович, 62’), Сулейман Крпич.

Головний тренер: Амар Осім.

Голи: Віталій Пономар (90’) – Сулейман Крпич (80’), Дженан Займович (86’).