336

26.09.2020, КСК «Ніка». Матч 4–го туру Чемпіонату Favbet Ліги сезону 2020/21, «Олександрія» — СК «Дніпро-1» (Дніпро). Початок о 19.30. Глядачів: 825

«Олександрія» — СК «Дніпро-1» 4:1 (2:0)

Арбітр: Ігор Пасхал (Херсон), асистенти арбітра: Олександр Павлінов, Віталій Сухін (обидва — Одеса), четвертий арбітр: Геннадій Серпутько  (Одеса). Спостерігач арбітражу: Леонід Ярмолинський (Київська обл.). Делегат УАФ: Юрій Тітаренко (Київ).

«Олександрія»:  Олег Білик, Артем Гордієнко (Євген Банада,35’), Владислав Бабогло, Денис Безбородько (Денис Устименко,16’, Василь Грицук,83’), Максим Третьяков, Денис Мірошніченко, 17 Валерій Лучкевич (Богдан Мишенко,82’), Артем Сітало (Олексій Довгий,82’), Павло Пашаєв, Дмитро Гречишкін, Каспарс Дубра (к)

Запасні: Юрій Паньків, Тимур Стецьков, Кирило Ковалець, Максим Задерака

Головний тренер: Володимир Шаран

СК «Дніпро-1»: Богдан Сарнавський, Володимир Адамюк, Дуглас, Олександр Сваток, Владислав Дубінчак, Арсеній Батагов (Сергій Булеца,46’), Сергій Кравченко (к), Ді Франко (Юрій Вакулко,90’), Тейлор (Олександр Назаренко,65’), Андрій Цуріков, Артем Довбик (Олексій Чичиков,71’)

Запасні: Валерій Юрчук, Олександр Сафронов, Єгор Ярмолюк, Андрій Кірєєв

Головний тренер: Ігор Йовічевіч

Попередження: Сітало,26’, Банада,79’ – Дубінчак,19’, Адамюк,25’, Цуріков,56’, Сваток,63’

Голи: Безбородько,3’, Третьяков,37’, Сваток,60’ –автогол, Лучевич,68’ – Адамюк,78’

Хорошу конструктивну гру продемонстрували цього футбольного вечора олександрійці на своєму полі. З перших хвилин матчу і до фінального свистка арбітра територіальна та ігрова перевага була саме за гравцями Володимира Шарана. Підопічні Ігоря Йовічевича змушені були грати другим номером. Спочатку красень–гол забив Денис Безбородько, а трішки пізніше, після того, як дніпряни порушили правила на Артемові Сіталі, Максим Третьяков чудовим ударом зі стандарту подвоїв рахунок, засмутивши кіпера гостей  Сарнавського.  Треба відзначити, що свій шанс проявити себе  втратив (двічі) Денис Устименко. Молодий нападник замінив Дениса Безбородька (який отримав травму) ще на початку зустрічі та мав всі шанси відзначитися в цьому протистоянні, демонструючи непогану гру.

В другому таймі картина суттєво не змінилася. Гості намагалися створити поодинокі атаки, але на завершальній стадії не вистачало майстерності та удачі. Проте, в олександрійців цього вечора виходило майже все. Піймавши кураж, господарі продовжили атакувальні дії у бік воріт Сарнавського. Після чергового кутового Євген Банада був перший на м’ячі та пробив головою в стійку. Від стійки м’яч відлетів до Валерія Лучкевича, від удару якого круглий потрапив у плече Сватка і потрапив у ворота. Автогол. За декілька хвилин вже сам Валерій святкував взяття воріт. Атаку розпочав Павло Пашаєв. Він вибив м’яч зі своєї половини поля на хід Артему Сіталу. Той виграв верхову дуель, переправивши круглого на Валерія Лучкевича. Валерій, прибравши захисника, вдало пробив у дальній верхній кут. Красень гол! 4:0.

Дніпряни спромоглися лише на гол престижу. Відзначився Адамюк. Хороша гра, хороший результат! Вітаємо з перемогою!