495

02.12.2020, середа, НСК «Ніка», матч 1/8 фіналу Кубку України «Олександрія» — «Минай». Без глядачів, +1.

«Олександрія» — «Минай» 3:0 (1:0)

Арбітр: Євген Арановський (Київ), асистенти арбітра: Олександр Павлінов (Одеса), Віталій Сухін (Одеса), четвертий арбітр: Ігор Пасхал (Херсон), спостерігач арбітражу: Ігор Покідько (Полтава). Делегат УАФ: Валерій Лютий (Запоріжжя).

«Олександрія»: Юрій Паньків (к), Тимур Стецьков (Максим Задерака,65’), Олексій Довгий, Валерій Лучкевич, Артем Сітало (Денис Усименко,70’), Василь Грицук (Кирило Ковалець,46’), Дмитро Шастал (Богдан Мишенко,78’), Дмитро Гречишкін, Роман Вантух, Валерій Бондаренко, Каспарс Дубра

Запасні: Олег Білик, Артем Гордієнко, Владислав Бабогло, Денис Безбородько, Павло Пашаєв

Головний тренер: Володимир Шаран

«Минай»: Антон Каніболоцький, Олег Допілка (к), Тарас Саків, Антон Шиндер (Артур Карноза,77’), Денис Кожанов (Олександр Глагола,77’), Андрій Ткачук, Малепе, Анатолій Нурієв (Рустам Ахмедзаде,84’), Максим Лопирьонок (Олексій Хахльов,60’), Олег Голодюк (Василь Пиняшко,60’), Кирило Меліченко

Запасні: Ілля Таран, Едгар Капаррос, Шеммі Маємбе, Міслав Матіч

Головний тренер: Василь Кобін.

Попередження: Шастал,32’ – Лопирьонок,29’, Голодюк,49’

Голи: Вантух,5’, Бондаренко,62’ (пенальті), Довгий,90+3’

Нинішній розіграш Кубку України футболісти «Минаю» розпочали з 1/16 фіналу в матчі з житомирським «Поліссям» (у гостях) і здобули перемогу з рахунком 2:1.

А наші земляки в кіровоградському «дербі» розгромили «Інгулець», хоча до перерви рахунок не було відкрито. У другому таймі на голи Артема Сітало, Євгена Банади, Валерія Лучкевича та Максима Задераки гості відповіли лише голом Богдан Литвяка.

Останні матчі в Чемпіонаті  України суперники провели не досить вдало. Наші футболісти не змогли здолати опір «Руха» (0:0), а закарпатці поступилися луганській Зорі (0:3).

Кубкові матчі завжди проходять у цікавій і безкомпромісній боротьбі. Не стала винятком і ця зустріч.

Перед початком зустрічі в стартових складах обох команд відбулися певні зміни. В «Олександрії» були відсутні Євген Банада та Максим Третьяков. Владислав Бабогло, Кирило Ковалець та Павло Пашаєв, які постійно перебували в основній обоймі команди, — були заявлені в запасі.Незначних втрат зазнав і склад гостей.

Матч почався атаками олександрійців і вже на 5 хвилині Роман Вантух, який сьогодні виконував роль лівого вінгера, з подачі Артема Сітала, який, до речі, проводив свій 100-й офіційний матч у складі нашої команди, відкрив рахунок.

Наші гравці продовжували тиск на ворота «Минаю», але не зуміли створити загроз Антону Каніболоцькому. Натомість гості протягом кількох хвилин двічі мали можливість зрівняти рахунок. В обох випадках на вістрі їх атак був Денис Кожанов, але блискуче зіграв наш капітан, особливо у другому епізоді.

Не скористався своїм шансом і Олексій Довгий: опинившись у вигідній позиції, він, на жаль, не влучив у ворота.

На 36-й хвилині міг відзначитися і ювіляр. Після передачі Олексія Довгого Артем Сітало пробив поруч з дальнім кутом воріт.

Кінцівка першого тайму пройшла в обопільних атаках, але рахунок на табло не змінився.

За тим же самим сценарієм розпочався і другий тайм. На 61 хвилині гості порушили правила в своєму штрафному майданчику і Валерій Бондаренко не залишив шансів кіперу «Минаю». 2:0.

73 хвилина. Хороша нагода у Максима Задераки. Отримавши пас від партнера по команді він пройшовши флангом до штрафного майданчику суперника спробував завдати потужного удару. Пробив. На заваді став захисник. На останніх хвилинах у Максима була ще один хороший момент для взяття воріт: м’яч після його удару пролетів повз ворота.

За мить шанс скоротити рахунок в матчі випав досвідченому Артуру Карнозі. Але його удар зі стандарту прийшовся в стінку гравців «Олександрії».

Несподіванкою для суперника став третій гол вже в компенсований арбітром час. На 90+3 хвилині після подачі кутового все того ж Максима Задераки, минайці «прогавили» Олексія Довгого, який буквально впритул вкотив круглого у ворота.3:0. Впевнена перемога господарів поля. Вітаємо наших хлопців. Крокуємо далі і чекаємо на матч в ¼ Кубку України.