«Олександрія» (U-21) – «Гірник» – 4:1

Контрольний поєдинок ФК «Олександрія» (U-21) – ФК «Гірник» завершився з рахунком 4:1.

Рівний дебют гри змінився двома несподіваними голами у ворота голкіпера гостей Дмитра Черниша в середині тайму. Двічі помилки в обороні гірників приводили до проблем.

Спершу захисники не встежили за Назаром Хрієнком, який вийшов сам на сам, і перекинув Дмитра – 1: 0, а за дві хвилини оборонці гостей проґавили атаку другим темпом і потужний удар Кирила Дришлюка з-за меж штрафного майданчика – 2:0.

Заради справедливості, відзначимо, при рахунку 0:0 Ігор Бука влучив у перекладину після флангової подачі. «Гірник» заволодів перевагою і зумів відквитати один гол.

Ігор Яровий забив колишнім партнерам після виходу тет-а-тет з Кирилом Злотарем – 2:1. Тут же забивний момент був у Ігоря Буки, який поцілив у кіпера після пострілу з відмінної позиції.

А от олександрійці забили після однієї з нечастих атак в кінцівці. Орест Ткачук замкнув простріл справа – 3:1.

Другий тайм почався з ще одного гола господарів тепер уже у ворота голкіпера-новачка. Відзначився Вадим Гранчар – 4:1.

Надалі ми побачили обопільні атаки, правда, без особливих шансів на успіх. Криворіжці не зуміли переламати хід зустрічі: новачкам явно не вистачало зіграності з партнерами.

Прес-служба ФК «Гірник».

Четвер 31 січня 2019. Контрольний матч. Олександрія, стадіон «Ніка» (поле зі штучним покриттям). 12.30. 50 глядачів. +2 °C.

ФК «Олександрія» (U-21) «Гірник» (Кривий Ріг) 4:1 (3:1)

Офіційні особи на матчі:

арбітр – Денис Федан,

асистент арбітра – Олексій Куделя, Михайло Бобровський (всі – Олександрія).

«Олександрія»: Кирило Злотар (Олег Білик, 46’), Максим Дубенков, Владислав Шкіндер (Кирило Прокопчук, 59’), потенційний новачок (Олександр Кобеляш, 75’), Святослав Шевчук, Кирило Дришлюк (Сергій Русьян, 63’), Богдан Литвяк (К), Андрій Глоба (Євгеній Верхоланцев, 67’), Назар Хрієнко, Кирило Костенко (Вадим Гранчар, 53’), Орест Ткачук (Назар Волошин, 75’).

Старший тренер: Андрій Купцов.

«Гірник»: Дмитро Черниш (новачок, 46’), Сергій Гвоздевич (Віталій Заєць, 46’), Володимир Заїменко (Гліб Попчук, 46’), Андрій Голуб (новачок, 46’), Богдан Сокол (Артем Олійник, 46’), Андрій Григорик (К, Владислав Корнійко, 46’), Ігор Бука (Артем Сінчіков, 46’), Андрій Шмат (новачок, 46’), Ігор Яровий (Максим Кобилинський, 46’), Євген Сантрапинських (Тимур Прикордонний, К, 46’), Олександр Прялкін (Роман Прутян, 30’; Віктор Сахнюк, 61’).

Головний тренер: Геннадій Приходько.

Попередження: Богдан Литвяк (85’) – Віктор Сахнюк (84’).

Вилучення: Богдан Литвяк (85’, друге попередження).

Голи: Назар Хрієнко (20’), Кирило Дришлюк (22’), Орест Ткачук (41’), Вадим Гранчар (58’)  – Ігор Яровий (37’).