12.02.2020. 18:30. Контрольний матч. Туреччина.

ФК «Олександрія» СК «Дніпро-1» 1:2 (1:1)

«Олександрія»: Паньків (Рудик,46’), Протасов, Мірошніченко, Устименко, Банада, Стецьков, Безбородько (Грицук,9’ (Тейшейра,46’)), Запорожан (к), Мельник, Івахно (Бухал,56’), Мишенко.

Головний тренер: Володимир Шаран.

«Дніпро-1»: Юрчук (Кліщук,46’), Польовий, Логінов, Папа Гуйє, Адамюк, Кравченко, Батагов, Ді Франко, Булеца, Коркішко, Супряга.

Головний тренер: Дмитро Михайленко

Голи: Грицук, 30’ – Супряга, 10’, Булеца, 56’

Проливний дощ зустрічає гравців на полі. Гра розпочинається на непоганих швидкостях. Футболісти «Дніпра-1» розпочинають першим номером, відразу кинувшись в атаку. На 10 хвилині їм вдається забити швидкий гол. З-за меж штрафного майданчику, низом в лівий кут, пробив Супряга. Паньків безсильний — 0:1.

Вже за хвилину олександрійці втратили чудову нагоду зрівняти рахунок. М’яч після удару Мірошніченка потрапив в поперечину.

На 30 хвилині «Олександрія» зрівнює рахунок, забиває Грицук з лінії штрафного майданчику, пробиваючи в лівий нижній кут — 1:1.

Другий тайм розпочинається з активних дій дніпрян. На 56 хвилині команда Михайленка забивають вдруге. Відзначається Булеца -1:2. У олександрійців поки що не дуже багато моментів. Містяни змушені більшу часину часу захищатися.

В середині другого тайму одразу декілька небезпечних моментів виникають біля воріт Кліщука. Команді Володимира Шарана не вистачає влучності на завершальній стадії.

На 85 хвилині Рудик рятує команду від третього голу: дуже небезпечно пробивав Коркішко, знаходячись у штрафному майданчику містян на вигідній позиції.

Матч завершено. Це був останній контрольний поєдинок для футболістів «Олександрії» на цих навчально-тренувальних зборах у Туреччині.