«Олександрія» розгромила «Арсенал»

Матч 15 туру Чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019 ФК «Арсенал-Київ» – ФК «Олександрія» завершився з рахунком 0:3.

Туман окутав сьогодні практично всю футбольну Україну. Київ не став винятком, і перед звітним матчем навіть виникали дискусії щодо того, чи доцільно починати гру. Тим не менш, у густому листопадовому тумані матч розпочався.

Наразі олександрійці втратили Андрія Запорожана, який через дискваліфікацію не міг брати участі у матчі. Не поїхав до Києва Артем Полярус, який зазнав травми. З хороших новин – повністю відновився Василь Грицук, Євген Протасов теж ступив сьогодні на газон стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського.

З перших хвилин ініціативою заволоділи олександрійці, але по-справжньому небезпечні моменти виникли біля воріт гостей. Спочатку м’яч від кутового зрикошетив від Євгена Банади, ледь не влетівши у ворота «Олександрії». Після ще одного кутового після подачі Сергія Семенюка Владислав Дубінчак завершив комбінацію, але захисники олександрійців знівелювали цей гольовий момент.

Відразу ж свою атаку провели олександрійці. У надзвичайно вигідній ситуації опинився Артем Сітало, який дотепно обіграв захисника «Арсенала». Артем міг пробити особисто, але віддав м’яч Дмитру Шасталу, удар якого відбили захисники.

Невдовзі той же Дмитро Шастал втратив ще один шанс відкрити рахунок у матчі. Після кутового, який подавав Василь Грицук, м’яч відлетів до Дмитра Шастала, але, на жаль, з ударом у нього не склалося. А за мить той же Шастал наніс удар, який перед собою відбив голкіпер господарів Сергій Сітало. Євген Протасов спробував у падінні пробити через себе, але цей трюк у нього не вдався.

Ще одну нагоду олександрійці втратили на 32 хвилині, коли Василь Грицук філігранним пасом вивів на ударну позицію Артема Сітала, який пробив з вигідної позиції, але не зумів переграти свого однофамільця.

Та все-таки зусилля наших футболістів не минули марно. Майже від кутового прапорця Василь Грицук виконує передачу, яку головою ефективно замикає Дмитро Шастал – 0:1!!!

Невдовзі, на правому фланзі Євген Протасов накрутив двох гравців «Арсенала», відкинув м’яч під удар Дмитру Гречишкіну, потужний удар якого з великими труднощами парирував Сергій Сітало

Надзвичайно тонко в наступному епізоді зіграв Василь Грицук, який на лінії штрафного майданчика технічно намагався перекинути м’яч у дальню дев’ятку, та голкіпер господарів розгадав його задум.

Другий тайм олександрійці розпочали так же, як і завершили перший – в атаках. І вже на 47 хвилині Дмитро Шастал виконав відмінну передачу під удар партнерам. На м’ячі опинилися двоє Євгенів – Банада і Протасов. Певно, не помітивши партнера, Євген Банада в падінні виконав удар, який виявився доволі неточним.

Надалі активізувалися футболісти «Арсеналу». І вже небезпечні моменти почали з’являтися біля воріт Юрія Паньківа. Після подачі кутового Леонід Акулінін головою пробив по воротах олександрійців, але голкіпер виручив нашу команду.

Після подачі кутового у виконанні киян Антон Шендрік не дав пробити Юрію Вакулку, сфоливши на ньому – а це пенальті.

До м’яча підійшов Леонід Акулінін, нехитро пробив, і у правому нижньому куті Юрій Паньків намертво зафіксував м’яч.

На 63 хвилині Євгена Протасова міняє Максим Задерака, який використавши дриблінг виводить на ударну позицію Дмитра Шастала, після удару якого м'яч влучає в зворотню сторону сітки воріт.

Середина другого тайму запам’яталася організованими атаками гармашів і не менш організованим захистом гостей.

Поступово знову гравці «Олександрії» узяли гру під свій контроль, і щоби підсилити свою атаку, В’ячеслав Грозний кидає в бій Олександра Насонова і Максима Фещука.

На 83 хвилині Василь Грицук, отримавши глибоку діагональну передачу, передав м’яч Артему Сіталу, котрий вийшов сам на сам зі своїм однофамільцем, не залишивши тому шансів – 0:2!!!

На 85 хвилині Дмитро Гречишкін порушив правила, і з дуги штрафного майданчика небезпечно пробив Максим Фещук, та фантастичний сейв Юрія Паньківа рятує нашу команду від пропущеного голу!

В кінцівці матчу на полі з’явився Віталій Пономар, який сьогодн проводив свій сотий матч у складі нашої команди у Прем’єр-Лізі.

На другій компенсованій арбітром хвилині завершив розгром «Арсеналу» Кирило Ковалець. Після вкидання м'яча з аута Кирило отримав м’яч біля кута штрафного майданчика, змістився в центр і майстерно пробив у нижній кут воріт Сергія Сітала – 0:3.

Переконлива перемога наших земляків.

Офіційні особи на матчі:

Арбітр –  Анатолій Абдула (Харків)

асистенти арбітра –  Євген Данильченко (Луганськ), Михайло Маланчук (Чернівецька обл.).

4-й арбітр – Костянтин Труханов (Харків).

Спостерігач арбітражу – Віктор Дердо (Чорноморськ).

Делегат ФФУ – Сергій Задорожняк (Чернівці).

Арсенал-Київ: Сергій Сітало, Олексій Майданевич – К (Олександр Насонов, 73’), Стефан Євтоскі (Максим Фещук, 74’), Сергій Семенюк, Андрій Домбровський, Юрій Вакулко, Огнадон Акакпо, Данило Сагуткін, Владислав Дубінчак, Леонід Акулінін (Олександр Єрмаченко, 82’), Аурелій Лола.

Запасні: Орест Будюк, Олексій Ларін, Сергій Даценко, Деніс Янаков.

Головний тренер: Вячеслав Грозний.

Олександрія: Юрій Паньків, Станіслав Микицей, Валерій Бондаренко, Євген Протасов (Максим Задерака, 63’), Андрій Цуріков, Артем Сітало (Віталій Пономар, 89’), Василь Грицук – К (Кирило Ковалець, 83’), Дмитро Шастал, Антон Шендрік, Дмитро Гречишкін, Євген Банада.

Запасні: Дмитро Рудик, Владислав Бабогло, Олексій Довгий, Павло Пашаєв.

Головний тренер: Володимир Шаран.

Попередження: В. Дубінчак (23’), С. Євтоскі (37’) – А.Шендрік (61’)

Голи: Дмитро Шастал (33’), Артем Сітало (82’), Кирило Ковалець (90+1’).