26 січня, 16:00, Туреччина, Аланія, стадіон Goldsity.

«Олександрія» — «Пюнік» 5:2 (2:1)

«Олександрія»: 1 тайм: Юрій Паньків, Антон Шендрік, Каспарс Дубра, Павло Пашаєв, Денис Мірошніченко, Андрій Запорожан (к), Василь Грицук, Максим Куліш, Максим Задерака, Денис Устименко, Денис Безбородько.

2 тайм: Юрій Паньків (Дмитро Рудик, 60’), Валерій Лучкевич, Владислав Бабогло, Олександр Мельник, Максим Третьяков, Євген Протасов, Тейшейра, Дмитро Шастал (Олексій Довгий, 65’), Богдан Мишенко, Артем Сітало, Максим Івахно.

Головний тренер: Володимир Шаран

«Пюнік»: Андрія Драгоевіч, Сероб Грігорян, Крісті Марку, Саломон Нірісаріке, Антоніо Станков ,Угочукву Іву, Армен Манучарян, Алік Аракелян, Арас Озбіліз, Денис Махмудов.

Головний тренер: Роман Березовський

Голи: Устименко, 11’, Безбородько, 23’, Сітало, 47’, 70', Третьяков, 61’ (пен) — Шендрік, 29’ (автогол), Едігарян, 68’

Обидві команди розпочали гру активно. Багато боротьби в центрі поля. Більш переконливіше виглядають олександрійці, одна з атак яких закінчується взяттям воріт. На 11 хвилині Денис Устименко відкриває рахунок в цьому матчі. Футболісти «Пюніка» атакують, намагаючись пройти флангами, але підопічні Володимира Шарана в захисті грають надійно. На 23 хвилині чергова атака олександрійців закінчується голом. Його автором стає Денис Безбородько — 2:0. На 29 хвилині вірменці скорочують відставання, завдяки автоголу Антона Шендріка — 2:1. До кінця першого тайму обидва клуби створюють по декілька небезпечних моментів біля воріт суперника. Гра в цілому рівна.

На початку другого тайму «Олександрія» забиває третій гол. На 47 хвилині, після удару Тейшейри в дальній від воротаря кут, Артем Сітало, який  перебував в штрафному майданчику, підставляє ногу, забиваючи м'яч в порожні ворота  «Пюніка» — 3:1.

На 59 хвилині Дмитра Шастала збивають в штрафному майданчику суперника. Пенальті. Пробиває Максим Третьяков — 4:1.

На 68 хвилині гравець «Пюніка» Артак Едігарян скорочує відставання 4:2.

Вже за декілька хвилин олександрійці знову відзначаються голом. Цього разу його автором став Артем Сітало — 5:2.

До кінця другого тайму рахунок залишився незмінним. Свисток арбітра фіксую переконливу перемогу олександрійської команди.