17

Сьогодні, 22 травня, на КСК «Ніка», в рамках підготовки до відновлення чемпіонату, футболісти «Олександрії» провели товариську зустріч з полтавською «Ворсклою». Футболісти лише набирають форму, але судячи по грі, олександрійці скучили за футболом.

Першими рахунок відкрили полтавчани. На 17 хвилині забив Павло Ребенок. Потім, після двох поспіль стандартів — на 23-й і 30-й хвилинах, відзначився Гліб Бухал, який першим опинявся на добиванні. Взагалі, перший тайм запам’ятався своєю хорошою динамікою, і постійними нестандартними діями гравців атакувальної ланки господарів.

Другий тайм олександрійці провели більш стримано, майже без гольових моментів. На 81 хвилині, після розіграшу стандарту полтавчанин Євген Опанасенко, який щойно вийшов на заміну, забив злету гол у ворота господарів поля. Олександрійці у відповідь забили ще два м’ячі. У обох випадках – на 83-й та 88-й хвилинах, відзначився Денис Устименко. Остаточний рахунок зустрічі 4:2.

Головний тренер ФК «Олександрія» Володимир Шаран прокоментував гру своїх підопічних.

«Команда продемонструвала хорошу гру, особливо, в першому таймі. Ми могли забивати і більше. Були хороші комбінації, але іноді хлопці перегравали. Є ще питання щодо реалізації моментів, але в цілому, розчарувань не має. Задоволений кондиціями футболістів, враховуючи те, що працюємо лише 10 днів. З кожним днем футболісти прибавляють, і до початку відновлення чемпіонату команда буде готова. Що до травмованих. На превеликий жаль, під час тренувань у нас таких двоє. Та, якщо у Романа Вантуха незначне пошкодження, то у багаторічного капітана команди Андрій Запорожана розрив ахіла. Попереду операція в Києві. Потім Андрій прийме рішення щодо подальшої своєї долі. Скоріше за все, він завершить кар’єру. Я говорив з президентом клубу Сергієм Кузьменком, і ми запропонували Андрію тренерську роботу в клубі. Щодо календаря на наступні дні, завтра у команди вихідний, а, потім, будемо готуватися до гри з «Черкащиною»».