13.12.2020, неділя, КСК «Ніка», матч 13 туру Чемпіонату Favbet Ліги сезону 2020/2021, «Олександрія» — «Зоря». Початок о 19.30. Без глядачів.

«Олександрія» — «Зоря» 0:2 (0:1)

Арбітр — Віталій Романов (Дніпро), асистенти арбітра — Володимир Жарий (Дніпропетровська обл.), Ярослав Трехліб (Дніпро), четвертий арбітр — Юрій Іванов (Донецька обл.), спостерігач арбітражу — Олег Плужник (Харків). Делегат УАФ — Віктор Безсмертний (Кропивницький).

«Олександрія»: Паньків Юрій (К), Гордієнко Артем (Бабогло Владислав, 80’), Ковалець Кирило, Довгий Олексій (Стецьков Тимур, 46’), Третьяков Максим (Шастал Дмитро, 46’), Лучкевич Валерій (Устименко Денис, 72’), Сітало Артем (Безбородько Денис, 66’), Пашаєв Павло, Вантух Роман, Бондаренко Валерій, Дубра Каспарс

Запасні: Білик Олег, Глоба Андрій, Дудка Микита, Задерака Максим

Головний тренер: Володимир Шаран

«Зоря»: Васіль Нікола, Фаворов Денис, Іванісеня Дмитро, Абу Ханна Йоель, Циганікс Андрейс (Хомченовський Дмитро, 90+1’), Назарина Єгор, Юрченко Владлен (К), Кочергін Владислав (Луньов Максим, 90+3’), Гладкий Олександр (Аллахяр, 54’), Кабаєв Владислав, Громов Артем (Перович Михайло, 90+3’)

Запасні: Шевченко Микита, Жуніор Рейс, Піддубний Дмитро, Гринь Сергій

Головний тренер: Віктор Скрипник

Попередження: Довгий, 35', Сітало,61', Безбородько, 82' – Кабаєв, 3', Гладкий, 4', Абухана,8', Іванісеня, 83'

Вилучення: Безбородько, 83' (друге попередження) – Кабаєв, 50' (друге попередження)

Голи: Іванісеня,31' Аллахяр, 90+4'

До цієї гри суперників у турнірній таблиці розділяло одне очко, але це не мало ніякого значення. Футболісти “Зорі” вдало провели останні матчі в Чемпіонаті України та зуміли піднятися до групи лідерів, а олександрійці останні три матчі зіграли внічию. Тому команди сподівалися в останній грі першого кола здобути перемогу та на зимову перерву піти в доброму настрої.

Суперники добре вивчили одне одного, тому зустріч розпочалася без розвідки. Олександрійці з перших хвилин заволоділи ініціативою та першими створили небезпечний момент біля воріт гостей, але завершальний удар Олексія Довгого був несильним і кіпер “Зорі” легко впорався з ним.

В середині першого тайму стрімкий прохід Валерія Лучкевича завершився ударом в ближній кут, але Нікола Васіль перевів мяч на кутовий, після подачі якого Олексій Довгий головою пробив вище воріт.

Поступово футболісти “Зорі” вирівняли гру та на 31 хвилині після розіграшу стандарту Дмитро Іванісеня ударом в ближній кут відкрив рахунок в матчі — 0:1.

За дві хвилини виникла пожежа біля воріт Юрія Паньківа, яку захисники ліквідували, вибивши м’яч на кутовий.

Кінцівку першого тайму активніше провели луганчани, але створити щось загрозливе воротам містян не зуміли.

На 51 хвилині гості, граючи в меншості, ледве не подвоїли рахунок після передачі Громова з флангу. Замикаючи цю передачу, Гладкий з кількох метрів не влучив у ворота. За хвилину міг відзначитися Валерій Лучкевич, але з вигідної позиції не влучив у ворота.

На 68 хвилині після подачі з кутового Дмитром Шасталом міг відзначитись Кирило Ковалець, але на заваді став кіпер “Зорі”, який без проблем ліквідував загрозу. Гості з відповіддю не забарилися і Кочергін ледь не влучив у дальний кут.

Неприємний сюрприз «подарував» своїй команді Денис Безбородько. Вийшовши на заміну у другому таймі замість Артема Сітала, наш дев’ятий номер за хвилини спромігся отримати дві жовті і слідом червону картку. Склади зрівнялися і футболісти «Зорі» почали відверто грати на утримання рахунку, постійно збиваючи темп гри. Спроби наших футболістів довести хоча б одну атаку до логічного завершення так і залишилися спробами. Натомість гості спромоглися під завісу поєдинку  подвоїти рахунок. Вже в доданий час Назарина з центра поля віддав точний пас на хід своєму товаришу по команді Аллахяру, який вийшовши віч-на-віч з нашим капітаном влучно пробив в нижній кут воріт. 0:2. Прикра поразка від принципового суперника, якому вдалося зіпсувати настрій футболістам «Олександрії» перед відпусткою.