«Олександрія» і «Олімпік» розійшлися миром

Матч 21 туру Чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019 ФК «Олександрія» – ФК «Олімпік» завершився з рахунком 1:1.

На сьогодні суперники визначилися в своїх шістках турнірної таблиці Чемпіонату України. «Олександрія» вже забезпечила собі місце у першій шістці, а от донеччани до заповітної шістки потрапити не змогли, тому будуть вести боротьбу в групі виживання.

Вдень в Олександрії пройшов дощ, і це внесло корективи в дії футболістів на газоні стадіону «Ніка».

Як не дивно, але перший небезпечний момент створили гості. Капітан команди «Олімпіка» Олексій Гай наважився на постріл з-за меж штрафного майданчика, та його удар приходиться вище воріт. Олімпійці досить жваво розпочали гру і на полі відразу відбулося кілька зіткнень. У першому епізоді ушкодження зазнав Павло Пашаєв, а в другому в боротьбі за м’яч зіткнулися Геннадій Пасіч та кіпер «Олександрії» Юрій Паньків.

Павло Пашаєв не зміг продовжувати гру, і вже на 10 хвилині його міняє Андрій Цуріков.

Якщо згадати історію попередніх зустрічей, то слід сказати, що двобої суперників проходили в доволі цікавій безкомпромісній і непростій боротьбі, про що свідчить і статистика. До звітної зустрічі між собою футболісти «Олександрії» та «Олімпіка» в Прем’єр-Лізі провели 11 матчів: 4 перемоги наших земляків, 4 нічиїх та 3 перемоги «Олімпіка». Різниця м’ячів 9-7=+2 на користь «Олександрії».

На старті матчу більшу активність проявляли підопічні В’ячеслава Шевчука, а Володимир Шаран вдався до певних рокіровок у порівнянні з попередніми матчами. На позиції одного з центрбеків вийшов молодий Владислав Бабогло, натомість Денис Дедечко грав в опорній зоні.

На 13 хвилині біля воріт гостей виник перший момент у матчі. На непоганій позиції перед штрафним майданчиком опинився Артем Полярус, завдав удару по воротах, та м’яч пройшов вище воріт.

Наступний момент олександрійці створили після стандарту. Кутовий з правого флангу подавав Кирило Ковалець, а замикав цей навіс на дальній штанзі Антон Шендрік ударом головою, але, на жаль, неточно.

Цікавий момент створили олександрійці на 28 хвилині. Євген Банада отримав м’яч і відразу ж пробив по воротах. У кількох сантиметрах над перекладиною пролетів м’яч.

І відразу ще один момент виник у Євгена Банади після передачі Андрія Цурікова. Олександрійці, які в цей час уже домінували на полі, не скористалися цією нагодою.

Найнебезпечніший момент біля воріт олександрійців стався на 39 хвилині, коли після передачі Геннадія Пасіча Матар Діейе з лінії воротарського майданчика влучив у поперечину.

Активізувалися в кінці першого тайму підопічні В’ячеслава Шевчука, і вже Геннадій Пасіч перевіряє на міцність перекладину воріт Юрія Паньківа.

Хоч ми й спостерігали перевагу олександрійців на полі стадіону «Ніка», але кінцівка першого тайму, як не прикро для підопічних Володимира Шарана, була за олімпійцями.

Другий тайм розпочався з більш активних дій господарів поля. 49 хвилина – Андрій Цуріков опиняється у вільній зоні з лівого флангу, потужно пробиває, але велетенський Бетім Альїмі встигає згрупуватися і переводить м’яч на кутовий.

Ідеальну нагоду мали олександрійці на 55 хвилині. Після розіграшу кутового відкрити рахунок міг Артем Сітало. Впритул Артем бив по воротах «Олімпіка», але удар прийшовся прямо у воротаря гостей.

І от, 69 хвилина – навіс у виконанні Артема Поляруса зліва, Артем Сітало грудьми підправляє на Кирила Ковальця і той розстрілює ворота «Олімпіка» – 1:0!

А вже за кілька секунд пройшла передача з правого флангу у виконанні Максима Задераки, Цуріков потужно пробив з близької відстані, але, на жаль, значно вище воріт.

На 83 хвилині «Олімпік» залишається в меншості. За грубу гру Максим Тейшейра отримує другу жовту картку і змушений залишити поле.

В меншості гостям і вдалося зрівняти рахунок у матчі. Після подачі кутового футболістом «Олімпіка» Юрій Паньків врятував команду, але першим на добиванні був Матар Діейе, який проштовхнув м'яч у ворота нашої команди – 1:1.

Чемпіонат УПЛ. 21 тур. ФК «Олександрія» – ФК «Олімпік» – 1:1 (0:0).

Неділя 10 березня 2019. 19.30. Олександрія, стадіон «Ніка». 1063 глядачів. 5°C.

Арбітр –  Сергій Бойко (Київська обл.)

асистенти арбітра –  Олександр Корнійко (Миргород), Олександр Холодинський (Харківська обл.)

4-й арбітр – Микола Балакін (Київська обл.).

Спостерігач арбітражу – Сергій Цимбал (Суми).

Делегат ФФУ: Віктор Маслов (Дніпро).

Олександрія: Юрій Паньків, Владислав Бабогло, Кирило Ковалець (Олексій Довгий, 79’), Артем Полярус, Андрій Запорожан – К, Валерій Лучкевич, Артем Сітало, Павло Пашаєв (Андрій Цуріков, 10’), Антон Шендрік, Євген Банада, Денис Дедечко (Максим Задерака. 46).

Запасні: Олег Білик, Станіслав Микицей, Віталій Пономар, Дмитро Гречишкін.

Головний тренер: Володимир Шаран.

Олімпік: Бетім Альїмі, Роман Вантух (Антон Шиндер, 90+2’), Євгеній Цимбалюк, Ігор Снурніцин, Павло Ксьонз, Олексій Гай (К), Віталій Кольцов (Сергій Політило, 62’), Віталій Балашов, Максим Тейшейра, Геннадій Пасіч (Євгеній Пасіч, 68’), Матар Діейе.

Запасні: Костянтин Махновський, Єгор Кліменчук, Андрій Кравчук, Ілля Тимошенко.

Головний тренер: В’ячеслав Шевчук.

Попередження: Денис Дедечко (41’), Кирило Ковалець (54’), Максим Задерака (59’), Євген Банада (80’), Артем Полярус (90+2’) – Максим Тейшейра (79’, 83’).