21 січня в 15:30 Туреччина, Аланія, стадіон Goldsity.

«Олександрія» – «Черно Море» Варна — 3:1

Матч пройшов у форматі чотири тайми по 30 хвилин.

ФК «Олександрія» 1-й тайм: Юрій Паньків, Каспарс Дубра, Антон Шендрік, Денис Мірошніченко, Роман Вантух, Євген Банада, Дмитро Гречишкін, Валерій Лучкевич, Кирило Ковалець, Максим Третьяков, Артем Сітало.

2-й тайм: Юрій Паньків, Денис Мірошніченко, Каспарс Дубра, Валерій Лучкевич, Антон Шендрік, Дмитро Гречишкін, Євген Банада (Артем Гордієнко 44'), Богдан Мишенко, Максим Третьяков, Кирило Ковалець, Артем Сітало.

3-й тайм: Олег Білик, Олександр Мельник, Владислав Бабогло, Павло Пашаєв, Тимур Стецьков, Артем Гордієнко (Євген Протасов 76'), Жоао Тейшейра, Олексій Довгий (Василь Грицук 76'), Максим Задерака, Богдан Мишенко (Андрій Запорожан 76'), Денис Безбородько.

4-й тайм: Дмитро Рудик, Андрій Запорожан, Владислав Бабогло, Євген Протасов, Павло Пашаєв, Максим Куліш, Артем Гордієнко, Дмитро Шастал, Денис Устименко, Василь Грицук, Максим Івахно.

Головний тренер: Володимир Шаран.

Голи: Денислав Ангелов (36'), Денис Устименко (98', 102'), Дмитро Шастал (110').

Сьогодні 21 січня підопічні Володимира Шарана провели свій третій контрольний матч з командою «Черно Море» з міста Варни (Болгарія). За домовленістю тренерів зустріч пройшла в форматі чотири тайми по 30 хвилин. У тренерського штабу нашої команди була можливість переглянути всіх гравців, які прибули на навчально-тренувальний збір окрім Гліба Бухала, який займається за індивідуальною програмою. Моряки першими відкрили рахунок в матчі, на 36-й хвилині відзначився Денислав Ангелов. Вирішальною у цьому двобої стала остання 30-ти хвилинка, коли олександрійцям вдалося зламати опір болгарської команди. Двічі, на 98 та 102 хвилині відзначився Денис Устименко. А переможну крапку в цьому захоплюючому матчі поставив Дмитро Шастал 3:1.

Голи матчу:

Наступний матч олександрійці проведуть 24 січня з командою «Македонія Гьорче Петров» (Північна Македонія).