Команда Володимира Шарана піднесла головну сенсацію уїк-енду, зіграв дуже впевнено проти «Шахтаря», вперше у чемпіонаті відібравши очки у лідера.

Не дивно що в символічну збірну за версією сайту ua-football потрапили футболісти «Олександрії» на чолі з головним тренером.

Юрій Паньків

Безумовно, Паньків кращий гравець 12-го туру УПЛ. Справжні дива творив у воротах своєї команди Юрій, так і не дозволивши «Шахтарю» відкрити рахунок. Неймовірна реакція у Паньківа, почуття зіграності з партнерами, знання їх сильних і слабких сторін, а також самовідданість — не залишається сумнівів, чому Шевченко останнім часом регулярно викликає його в національну збірну.

Каспарас Дубра

Якщо Паньків кращий гравець туру, то Дубра в цьому списку йде відразу за ним. Латвійський легіонер набирав форму від матчу до матчу, освоювався в Україні, досить швидко адаптувався і вже може визнаватися одним з героїв Прем'єр-ліги. Дубра не дозволяв розбігатися Марлосу, Тайсону і Тете, 28-річний гравець здорово читав гру і заблокував кілька небезпечних моментів.

Володимир Шаран

Після неймовірно складного матчу у Франції в Лізі Європи, підопічні Шарана повернулися в Україну, відновилися і дали дивовижний бій «Шахтарю». Не просто відбивалися «городяни», але ще і були моменти на початку гри, можливо, вони і змусили донеччан занадто багато уваги приділяти своїй обороні і сил для масованих атак не вистачило.