Моряки розійшлися миром зі степовиками

Контрольний поєдинок ПФК «Черно море» – ФК «Олександрія» завершився з рахунком 1:1

Гра проходила 29 червня на одному з полів найвідомішого в Болгарії спортивного івент-агентства «Евіма футбол», що неподалік від гірськолижного курорту Банско.

Гірський антураж ніби навмисне налаштовував на спокійний лад – хмарна погода, високі гори на обрії, в абсолютній тиші співають птахи, а поруч з футбольним полем мирно пасуться коні. Ось в такій ідилічній атмосфері й зустрілися суперники – команда з болгарського портового міста Варна й гості з міста Олександрія, що розташоване посеред центральноукраїнських степів.

Добрий початок

Власне, гра теж розпочалася мирно. У доволі обережній манері суперники вели розвідувальні дії, аж поки олександрійці не взяли ініціативу на себе – і цього виявилося цілком достатньо, щоби відкрити рахунок. Атака нашої команди на двадцятій хвилині завершилася ударом Євгена Протасова з близької відстані по воротах Благоя Макенджиєва – 0:1.

Євген Протасов (у центрі)

Бразильська відповідь

Після п’ятихвилинної перерви між першою і другою чвертями матчу моряки дали зрозуміти супернику, що вирівняти рахунок є для них життєво важливою задачею – настільки методично болгари загрожували воротам олександрійської команди. Юрій Паньків став у ворота замість Дмитра Рудика на 45 хвилині, у найдраматичніші моменти матчу, коли атаки суперника становили серйозну загрозу воротам «Олександрії» мало не щоп’ять хвилин. Паритет у рахунку вдалося встановити бразильському гравцеві Жоржиньо, який буквально на днях приєднався до команди «Черно море». На 51 хвилині стандарт приносить морякам такий жаданий м’яч. Після кутового у виконанні Дані Кіки новачок Жоржиньо забиває – 1:1.

Важка нічия

Подальші приголомшливі зусилля обох команд жодній з них не принесли здобичі. І олександрійці, і моряки забили по м’ячу – але ці голи не були зараховані арбітром. Атаки футболістів «Черно море» не мали жодних шансів – настільки блискуче діяв захист «Олександрії». Відповідно, олександрійці стикалися рівно з такими ж проблемами. Останню спробу забити переможний м’яч футболісти «Олександрії» здійснили практично за хвилину до завершення гри – небезпечний удар по воротах моряків парирував голкіпер Іван Дичевський.

Попереду в олександрійців ще чотири контрольні поєдинки, але в їх розклад вже внесено зміни. Замість нашого наступного спаринг-партнера, команди єреванського футбольного клубу «Бананц», виступить сербський ФК «Динамо» з міста Вране. Про уточнений час і дату повідомимо згодом.

Стартовий склад ПФК «Черно море»: Благой Макенджиєв, Івайло Марков, Пламен Дімов, Кононго, Стефан Станчев, Дані Кікі, Петр Вітанов, Арістот Н’Донгала, Патрік, Жоржиньо.

Головний тренер: Емануел Луканов.

Стартовий склад ФК «Олександрія»: Дмитро Рудик (Юрій Паньків, 45'), Антон Шендрік, Владислав Бабогло, Андрій Бацула, Павло Пашаєв (Дмитро Семенов, 45'), Андрій Запорожан, Кирило Ковалець, Василь Грицук, Євген Протасов, Максим Задерака, Сенад Ярович.

У третьому таймі на поле виходили: Юрій Паньків, Станіслав Микицей, Валерій Бондаренко, Дмитро Семенов, Тимур Стецьков, Дмитро Шастал, Олексій Довгий, Євген Банада, Єгор Клименчук, Артем Полярус, Артем Сітало.

Головний тренер: Володимир Шаран.

Голи: Жоржиньо (51') – Протасов (19')