707

13.09.2020. Стадіон «Авангард» (Ужгород). Матч 2 туру Чемпіонату Favbet Ліги сезону 2020/2021 «Минай» — «Олександрія». Початок о 14.00

«Минай» — «Олександрія» 1:0

Арбітр матчу: Микола Балакін. Асистенти: Ігор Дебенко (Івано-Франківськ), Денис Сердюк (Полтава). Четвертий арбітр — Роман Блавацький (Львів). Спостерігач арбітражу — Андрій Шандор. (Львів). Делегат УАФ — Тарас Клим (Івано-Франківськ).

«Минай»: Андрій Попович (К), Кирило Меліченко, Міслав Матіч, Олександр Маткобожик, Максим Лопирьонок, Тарас Саків, Анатолій Нурієв (Олег Голодюк 90+2’), Андрій Ткачук, Денис Кожанов (Данило Книш,67’), Василь Пиняшко (Олександр Сніжко,83’), Антон Шиндер (Дмитрій Павліш,90+2’)

Запасні: Антон Каніболоцький, Руіс Едгар Капаррос, Сергій Машталір, Артур Карноза, Олександр Глагола

Головний тренер: Василь Кобін

«Олександрія»: Юрій Паньків (К), Артем Гордієнко (Владислав Бабогло,87’), Тимур Стецьков (Максим Третьяков,46'), Кирило Ковалець, Богдан Мишенко (Денис Устименко,83’), Валерій Лучкевич, Артем Сітало (Денис Безбородько,46'), Павло Пашаєв, Дмитро Гречишкін, Євген Банада (Василь Грицук,64’), Каспарс Дубра

Запасні: Олег Білик, Олексій Довгий, Іван Петренко, Максим Задерака

Головний тренер: Володимир Шаран

 

Попередження: Шиндер, 43’, Попович,90+3’ — Паньків, 27’, Гречишкін,49’, Дубра,68’, Гордієнко, 74’

Гол: Шиндер,34’

 

Після тритижневої паузи футбол повертається на стадіони. Другий тур чемпіонату зводить олександрійців з дебютантом Вищого дивізіону – ФК «Минай». Між собою команди ще не зустрічалися в офіційних матчах.

З перших хвилин олександрійці віддали ініціативу господарям поля. Ті, в свою чергу, намагалися показати себе лише з кращого боку, враховуючи, що це перший офіційний поєдинок минайців у Favbet Лізі (в першому турі команда не грала). Так, десь відчувалась нервозність, але, як для дебютанта, команда Василя Кобіна виглядала достатньо пристойно. І перший небезпечний момент створили саме минайці. На початку зустрічі міг відзначатися Кожанов, але досвітчений Юрій Паньків ліквідував загрозу. Потім олександрійці створили хороший момент ударом здалеку у виконані Богдана Мишенка. На заваді став голкіпер минайців, який все бачив і зафіксував м’яч у своїх руках.

Взагалі, небезпечних моментів за перші 45 хвилин з боку двох команд можна перелічити на пальцях однієї руки. При цьому, господарям вдалося «розмочити» ворота олександрійців ще в першому таймі. Після подачі з кутового Кожанова, Шиндер головою пробив в нижній кут. Всі спроби нашого капітана врятувати ворота ні до чого не призводять і на перерву містяни пішли у ролі наздоганяючих.

В перерві Володимир Шаран проводить тактичні заміни, роблячи акцент на атакувальну ланку, і у другому таймі замість Тимура Стецькова виходить Максим Третьяков, а Артема Сітала замінив Денис Безбородько. Гра олександрійців значно пожвавішала. Одразу з’явились гострота і небезпека біля воріт Поповича. Минайці змушені захищатися майже всіма силами на власній половині поля з поодинокими контрвипадами. Але активності містян недостатньо. Не вистачає моментів на завершальній стадії. Лучкевич, Безбородько, Ковалець… Трішки б фарту, трішки б влучності, і хто знає, який би рахунок вже був…

Під кінець зустрічі гра вирівнялася. Господарів поля повністю влаштовував рахунок. Вони грали на утримання результату, навіть ледве не забили під завісу матчу, скориставшись помилкою наших захисників.

Фінальний свисток арбітру матчу фіксує остаточний рахунок -1:0 на користь дебютантів Favbet Ліги –футболістів «Минаю».

Фото: ФК «Минай»