Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран та гравець команди Валерій Лучкевич зустрілися із журналістами в конференц залі «Гент Стедіум» напередодні гри із «Гентом» в рамках шостого тура групового етапу Ліги Європи.

 

Володимир Богданович зазначив, що в заключному матчі групового етапу його команда буде битися до останньої секунди, і цей поєдинок буде дуже важливим для олександрійців. Що до втрат, то команді проти «Генту» не допоможуть Дмитро Шастал, Артем Сітало, Євген Протасов та Гліб Бухал. Ці гравці залишилися в Україні. На запитання журналістів: « Яку оцінку ви можете поставити команді по п’ятибальній системі за весь відбірковий євроцикл?», Володимир Шаран відповів, що, поки що не може дати оцінку, бо ще одна гра попереду. Хоча, в цілому, команда виступила на тверду «четвірку». І додав, що хотілося б щоб  «Олександрія» посіла третю сходинку в групі І.

У Валерія Лучкевича запитали про те, чи спілкується він з футболістами, з якими грав в Бельгії. Валерій відповів що так, спілкується. Але напередодні матчу жодних розмов стосовно поєдинку проти «Гента» не відбувалося.