22.09.2021, середа, стадіон «Мар’янівський» (с. Мар'янівка, Херсонська обл.), матч 1/16 Vbet Кубку України, «Таврія» — «Олександрія». 620 глядачів.

«Таврія» — «Олександрія» 1:3 (1:2)

Арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя). Асистенти: Олександр Дашко (Київська обл.), Тарас Клименко (Київ). 4 арбітр: Владислав Бакулін (Нова Каховка). Спостерігач арбітражу: Євген Абросимов (Одеса).

«Таврія»: Герасименко, Максименко, Яцик (Бардадим,25’), Чеботаєв (Білоконь,59’), Заїка, Богданов (Доля,46’), Ковальов, Клочко, Чмеленко (к), Бочак (Бойко,59’), Захарченко (Кривець,77’)

Запасні: Онопко, І. Гура, Каранга

В.о. головного тренера: Юрій Чумак

«Олександрія»: Горох, Копина, Бабогло (Мельник,61’), Бухал, Стецьков, Рибалка (к), Демченко, Кожушко, Мустафаєв (Калюжний,64’), Гринь (Дришлюк,38’), Спінеллі (Андрійчук,61’)

Запасні: Єрмаков, Базаєв, Чубатий

Головний тренер: Юрій Гура

Попередження: Рибалка,15’, Демченко,43’,Калюжний,74’

Вилучення: Рибалка,33’ (друге попередження)

Голи: Бардадим, 34’ (пенальті) – Рибалка,2’, Кожушко,24’, Демченко,80’(пенальті)

В рамках 1/16 Vbet Кубку України команда Юрія Гури на виїзді зустрілася із сімферопольською «Таврією». Фаворитом поєдинку, звісно, були містяни, хоча треба віддати належне нашому супернику — вони самовіддано билися до фінального свистка.

Ми забили швидкий гол вже на другій хвилині. Після подачі з кутового Олександром Демченком, Сергій Рибалка красивим ударом переправив круглого у ворота.

На 24 хвилині Олег Кожушко подвоїв рахунок. Правда вдалося йому це лише з другої спроби: наша команда розпочала стрімку контратаку, Сергій Гринь зробив чудовий діагональний пас на вільного Олега. Той, вийшовши віч-на-віч з голкіпером пробив, але Герасименко відбив той удар, правда невдало — прямо в ноги Олегові, і він вже з другої спроби реалізував свій момент. 0:2.

На 33 хвилині в матч з’явилась інтрига: Сергій Рибалка у власному штрафному майданчику в падінні зіграв рукою, за що отримав другу жовту, потім червону, та й ще й арбітр вказав на позначку. Барладим вдало реалізував пенальті і рахунок скоротився – 1:2.

Граючи в меншості ми спромоглися забити ще, правда вже у другому таймі: на 79 хвилині Іван Калюжний заробив пенальті, який чітко реалізував Олександр Демченко. 1:3. Олександрійці   крокують далі до 1/8 фіналу.