«Кремінь» – «Олександрія» (U-19) – 1:1

18 лютого у Кременчуці підопічні Юрія Гури провели контрольний поєдинок з командою ФК «Кремінь».

Гості на перших хвилинах багато атакували. Кілька разів голкіперу «Кременя» Андрію Олійнику довелося демонструвати свою реакцію... Господарі ж обмежувалися контратаками. Згодом кременчужани взяли м’яч під контроль і вирівняли гру... але поступатися суперники не збиралися. Було багато боротьби, жорстких зіткнень, але, на щастя, без грубощів.

У першому ж таймі, попри швидкий атакуючий футбол у виконанні обох команд, голів забито не було. А на початку другого тайму класний момент не використав Євген Мурашов. Він пробив метрів із 15, але не влучив у ворота гостей. Через кілька хвилин вже Роман Лактіонов намагався технічно перекинути ударом головою голкіпера «Олександрії» - не точно... Гол назрівав. Але забили гості – забили з кутового на 65 хвилині. Ярослав Котляров не дотягнуся до м’яча, і той влетів у дальній кут воріт Кременя – «сухий лист» і 0:1. Відповіли кременчужани  ударом кращого бомбардира команди Костянтина Чернія. На 75 хвилині господарі зрівняли рахунок - 1:1.

Текст і фото: сайт ФК «Кремінь»