Гра без вогника в очах

Матч дев’ятого туру Чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019 ФК «Маріуполь» – ФК «Олександрія» завершився з рахунком 1:0.

Зустріч проходила 22 вересня в суботу в Маріуполі на стадіоні імені Володимира Бойка.

До стартового свистка арбітра матчу Миколи Кривоносова в турнірній таблиці команди розташовувалися на різних полюсах. Якщо «Олександрія» посідала друге місце згори, то «Маріуполь знаходився на другому місці знизу. Виходячи з цих позицій, мислилося, що якраз «Олександрія» диктуватиме приазовцям свої умови.

Неочікуваний дебют

Але вже на 8 хвилині досвідчений Руслан Фомін після чудової передачі Валерія Федорчука протягнув м’яч практично до кута воротарського майданчика і потужно пробив у правий нижній кут воріт Юрія Паньківа. 1:0.

Олександрійці в ці хвилини виглядали досить мляво. Чи то ранній початок, чи спекотна погода не давали нашим футболістам грати в свою гру.

Зазначимо також, що поле в Маріуполі за традицією не є щасливим для олександрійців. За минулі шість матчів було зафіксовано чотири поразки нашої команди і дві нічиїх.

Позитивна динаміка

В середині першого тайму олександрійці пожвавішали і зуміли вирівняти гру. Акцент гри змінився і «Маріуполь» потрапив під домінацію «Олександрії». У кінцівці першого тайму підопічні Володимира Шарана грали гостріше буквально з кожною хвилиною, але до завершальних ударів справа так і не доходила. Лише на 42 хвилині голкіперу господарів поля Євгену Гальчуку довелося серйозно вступити в гру. Кирило Ковалець по центру хитнув захист приазовців і наніс прицільний удар в лівий нижній кут воріт «Маріуполя».

Другий тайм

На початку суперники протягом хвилини обмінялися разючими випадами на адресу один одного. Спочатку Кирило Ковалець, як фішки, обіграв кількох суперників, увійшов у штрафний майданчик і ударив низом з близької відстані. Євген Гальчук виручив свою команду. Відразу ж розпочалася контратака господарів поля. Валерій Федорчу вивів сам на сам з Юрієм Паньківим Олександра Зубкова. Тут вже прийшла черга Юрія Паньківа виручати свою команду – воротар «Олександрії» ногами відбиває підступний удар.

Заміни, які зробив Олександр Бабич, підсилили гру команди. У складі «Олександрії» можна відзначити активні дії хіба що Кирила Ковальця.

Уже на останній хвилині легкою втіхою для олександрійців був момент, коли після подачі з кутового Валерій Бондаренко пробив головою, але м’яч від газону влучив у поперечину воріт.

Останній шанс врятувати гру наші футболісти втратили на другій доданій арбітром хвилині, коли після затяжної атаки «Олександрії» Євген Банада з вигідної позиції пробив вище воріт.

Якщо «Маріуполь», на нашу думку провів один з найкращих своїх матчів у Чемпіонаті, то «Олександрія» провела, напевне, найгіршу гру.

Чемпіонат УПЛ. 9-й тур. ФК «Маріуполь» – ФК «Олександрія» – 1:0 (1:0).

Субота, 22 вересня 2018. 14.00. Маріуполь, стадіон імені Володимира Бойка. 2114 глядачів. 25°C.

Офіційні особи на матчі:

Арбітр –  Микола Кривоносов (Київ)

асистенти арбітра –  Олександр Холодинський (Харківська обл.), Олександр Корнійко (Миргород).

4-й арбітр – Дмитро Кутаков (Київська область).

Спостерігач арбітражу – Євген Абросимов (Одеса).

Делегат ФФУ – Михайло Калита (Миколаїв).

Маріуполь: Євген Гальчук, Ігор Тищенко, Сергій Яворський - К, Олексій Биков, Бесір Демірі, Валерій Федорчук, Данило Ігнатенко, Дмитро Мишньов, Олександр Зубков (Андрій Борячук. 74), Вячеслав Чурко (Владислав Вакула, 62’), Руслан Фомін (Олександр Піхальонок, 81).

Запасні: Євген Гриценко, Дава, Ігор Кірюханцев, Павло Полегенько.

Головний тренер: Олександр Бабич.

Олександрія: Юрій Паньків, Станіслав Микицей, Валерій Бондаренко, Кирило Ковалець, Віталій Пономар (Артем Сітало, 53’), Андрій Цуріков (Тимур Стецьков,46’), Артем Полярус (Дмитро Шастал, 67’), Андрій Запорожан – К, Антон Шендрік, Євген Банада, Максим Задерака.

Запасні: Дмитро Рудик, Олексій Довгий, Гліб Бухал, Павло Пашаєв.

Головний тренер: Володимир Шаран.

Попередження: Д. Ігнатенко (21’), Р. Фомін (24’), О. Биков (90+3’) – А. Запорожан (84’)

Гол: Р. Фомін (8’)