Фонсека: Гра була складною, «Олександрія» – чудова команда

Матч 19 туру Чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019 ФК «Шахтар» – ФК «Олександрія» – 2:0.

Післяматчеве флеш-інтерв’ю головного тренера ФК «Шахтар» Паулу Фонсеки:

– 2:0 – це вдалий початок. Гра була складною, «Олександрія» – чудова команда. Ми створили величезну кількість моментів, могли забити ще 2-3 голи, але й у «Олександрії» були моменти. Тому рахунок закономірний.

У першому таймі «Олександрія» закрилася і добре оборонялася. Ми повинні були запастися терпінням, поки не вдасться розкрити зони. Гра не була простою. У другому таймі «Олександрія» позитивно зреагувала і оборонялася ще краще.

У Мораеса були можливості, щоб забити ще. Але він постійно працює і не втомлюється. Робота Мораеса не будується тільки в атаці, це трудоголік, гравець, який працює на команду.

Роль Болбата? Він провів відмінну гру як в обороні, так і в атаці. Болбат правильно діяв, коли потрібно було дати більше глибини. Не вистачало тільки однієї деталі - правильних подач. Але я задоволений тим, як він працював.

Важливо було не пропустити сьогодні. Крім деяких моментів, наша команда надійно діяла в обороні. Є в чому додавати, але оборона сьогодні виконала завдання, - сказав Фонсека.