ФК «Олександрія» (U-21) – ФК «Арсенал-Київ» (U-21) – 1:2 (0:1)

Матч Чемпіонату УПЛ U-21 ФК «Олександрія» – ФК «Арсенал-Київ» завершився з рахунком 1:2 (0:1)

Сьогодні, 11 серпня, підопічні Андрія Купцова провели свій другий домашній матч у сезоні 2018/2019.

Уперше футболісти молодіжних команд (U-21), «Олександрії» та «Арсеналу» зустрілися 17 вересня 2011 року в місті Обухові. Майже всю гру наші футболісти стримували тиск господарів поля, граючи в меншості після вилучення Максима Кременчуцького, а на 87 хвилині забили м’яч – на жаль, у власні ворота. Відзначився Іван Муштоватий.

Цікаво, що у цьому матчі брали участь гравці, які нині з успіхом грають в основних складах своїх команд – Юрій Бушман, Руслан Черненко (обидва «Арсенал»), Владислав Леванідов, Євген Банада, Олексій Довгий, Артем Полярус та Валерій Бондаренко (усі – «Олександрія»).

А у матчі другого кола, що відбувся 31 березня 2012 року, олександрійці з перших хвилин заволоділи ініціативою і на 26 хвилині Артем Гаркуша відкрив рахунок. Здавалося, що наші футболісти без особливих зусиль доведуть гру до перемоги після вилучення з поля кіпера «Арсеналу» Владислава Чангелія, але фатальною для олександрійців стала та ж 87 хвилина гри, коли Євгеній Піскун відправив м’яч усітку воріт Владислава Леванідова, зрівнявши рахунок – 1:1.

У складах обох команд грав лише Валерій Бондаренко.

Нагадуємо, що олександрійські дублери у минулому турі 4 серпня впевнено перемогли команду чернігівської «Десни» (U-21), а дублери київського «Арсеналу» вдома перемогли «Маріуполь» з рахунком 2:0.

З перших хвилин гра пішла за сценарієм наших футболістів. Маючи незаперечну перевагу, олександрійці створили безліч гольових моментів, але жоден з них реалізувати не зуміли. Мали шанси відкрити рахунок: Максим Куліш, Максим Дубенков, Дмитро Семенов та Владислав Бабогло, але невлучні удари наших гравців та чудова гра кіпера киян врятувала гостей від неприємностей.

Поступово гра вирівнялася, і тепер вже гості створили кілька небезпечних моментів біля воріт Дмитра Рудика. На 36 хвилині кияни мали можливість розпечатати ворота «Олександрії», коли Руслан Черненко після помилки нашого гравця перекинув м’яч через Дмитра Рудика – але і через ворота. Той же гравець гостей, Руслан Черненко, став героєм наступного епізоду, коли майстерно виконав стандарт – 0:1.

На останній хвилині першого тайму наші земляки втратили чудову нагоду змінити рахунок у матчі. Після верхової передачі зліва Тимура Стецькова  Максим Дубенков виграв повітряну дуель у захисників київського «Арсеналу» і наніс удар головою з близької відстані. М’яч спочатку знайшов руку Дмитра Іванова, а за мить поперечину.

Перша ж атака киян у другому таймі принесла їм успіх. Стрімкий прохід Андрія Стрижака правим флангом завершився вивіреною передачею вздовж воріт, Тимур Велієв на протиході упіймав Дмитра Рудика і відправив м’яч в кут воріт – 0:2. Поступово гра вирівнялася і здебільшого проходила в центрі поля. Лише в кінцівці матчу наші гравці намагалися переломити хід поєдинку, і це їм вдалося зробити на 77 хвилині гри, коли дальній удар Дениса Устименка застав зненацька кіпера «Арсеналу». А за дві хвилини Євген Верхоланцев втратив можливість зрівняти рахунок, коли не влучив у ворота суперника з близької відстані.

На останніх хвилинах гостріше діяли гості, і лише відмінна гра Дмитра Рудика врятувала нашу команду від нових неприємностей.

Субота, 11 серпня 2018. Олександрія. Стадіон «Олімп». 300 глядачів. 29°C

Матч 4 туру Чемпіонату U-21 ФК «Олександрія» – ФК «Арсенал-Київ» – 1:2 (0:1).

Офіційні особи на матчі:

Арбітр –  Юрій Іванов (Донецька обл.)

асистенти арбітра –  Ярослав Трехліб (Дніпро), Володимир Жарий (Дніпропетровська обл.)

4-й арбітр – Ярослав Пилипенко (Кропивницький).

Спостерігач арбітражу і делегат ФФУ – Ігор Покідько (Полтава).

«Олександрія»: Дмитро Рудик, Дмитро Семенов, Владислав Бабогло – К (Кирило Прокопчук, 32’), Орест Ткачук (Денис Устименко, 58’), Вадим Вітенчук (Вадим Гранчар, 86’), Максим Дубенков (Андрій Глоба, 70’), Євгеній Верхоланцев, Гліб Бухал, Максим Куліш (Сергій Русьян, 55’), Тимур Стецьков, Владислав Шкіндер.

Запасні: Олег Білик, Маркіян Пиріг.

Старший тренер: Андрій Купцов

«Арсенал-Київ»: Дмитро Іванов – К, Євгеній Корохов, Олександр Мельник (Богдан Колесник, 46’), Сергій Даценко, Олександр Осман, Дмитро Бабан, Андрій Стрижак (Данило Демяненко, 90+4’), Кирило Бондаренко (Іван Петренко, 32’), Руслан Черненко, Олексій Бриженко (14 Орхан Ібадов, 80’), Тимур Велієв (Владислав Семотюк, 56’).

Запасні: Андрій Тринчук, Владислав Закорський.

Старший тренер: Юрій Лень.

Попередження: Г. Бухал (41’), Д. Семенов (73’) – Д. Бабан (37’), І. Петренко (53’), Р. Черненко (71’), А. Стрижак (90+4’).

Голи: Д. Устименко (77’) – Руслан Черненко (42’), Тимур Велієв (47’)