Два несхожих тайми

ФК «Олександрія» (U-21) – ФК «Ворскла» (Полтава) (U-21) – 4:0 (0:0)

30 тур. 05.05.2018, 17:00. Олександрія, стадіон «Олімп» – 100 глядачів. +29 °С.

Арбітр – Микола Балакін (Київ)

асистенти арбітра – Олександр Холодинський (Харківська обл.), Дмитро Запороженко (Запоріжжя)

4-й арбітр – Денис Федан (Олександрія)

Делегат матчу Федерації футболу України і спостерігач арбітражу – Ігор Хіблін (Хмельницький).

«Олександрія»: Владислав Леванідов, Кирило Прокопчук, Іван Гаврушко (К), Владислав Бабогло, Дмитро Шастал (Орест Ткачук, 46’), Олексій Зінкевич (Павло Пастухов, 62’), Євген Банада (Богдан Литвяк, 77’), Євгеній Верхоланцев, Сергій Русьян (Вадим Гранчар, 46’), Тимур Стецьков, Гліб Бухал (Вадим Вітенчук, 46’).

Запасні: Антон Павлов, Владислав Шкіндер.

Старший тренер: Андрій Купцов.

«Ворскла»: Данило Каневцев, Олександр Максименко, Вадим Червак, Владислав Жениленко (К), Олексій Луценко, Максим Куліш, Леонід Зайцев (Владислав Горбаченко, 55’), Сергій Косовський, Інал Черткоєв (Вадим Таранушич, 71’), Владислав Гасенко (Владислав Даниленко, 68’), Дмитро Шаповал (Олександр Шарило, 71’).

Запасні: Ян Вічний, Ігор Алантьєв, Антон Зосенко.

Старший тренер: Олександр Омельчук.

Попередження: В. Бабогло (73’) – Д. Каневцев (48’), В. Жениленко (55’), В. Даниленко (86’).

Голи: О. Зінкевич (48’ – пенальті), Є. Верхоланцев (60’, 83’), П. Пастухов (71’).

Сьогодні суперники між собою провели дванадцятий матч. Уперше футболісти «Олександрії» (U-21) та «Ворскли» зустрілися 7 липня 2011 року в Полтаві на стадіоні «Лтава». Вже на другій хвилині господарі відкрили рахунок, а фінальний свисток арбітра зустрічі Анатолія Абдули зафіксував перемогу полтавців – 4:1. Загалом, до звітної зустрічі, між собою команди «Олександрії» і «Ворскли» провели 11 матчів. Одна перемога наших земляків, 6 нічиїх, 4 перемоги гостей. Різниця м’ячів у цих матчах була 12-6=+6 на користь «Ворскли».

Турнірне становище просто зобов’язувало нашу команду грати винятково на перемогу – у разі успіху підопічні Андрія Купцова виходять на третю сходинку турнірної таблиці. Тому, з перших хвилин олександрійці заволоділи ініціативою і вже на 5 хвилині створили перший небезпечний момент біля воріт «Ворскли».

Прохід Євгенія Верхоланцева лівим флангом завершився ударом у ближній кут, але чудово зіграв кіпер гостей Данило Каневцев, який відбив м’яч на кутовий. За кілька хвилин багатоходівка Русьян-Гаврушко-Зінкевич завершилась ударом останнього, та м’яч пролетів поруч зі стійкою воріт.

Поступово гра вирівнялася, і вже гості створили кілька небезпечних моментів біля воріт Владислава Леванідова. Удар Максима Куліша заблокував гравець нашої команди, а Дмитро Шаповал з кута штрафного майданчика пробив трохи вище дальнього кута воріт.

За три хвилини до закінчення першого тайму Владислав Гасенко після передачі з флангу влучив у поперечину воріт «Олександрії», а за хвилину до цього кіпер гостей врятував свою команду після небезпечного удару Дмитра Шастала.

Гра команди була доволі непоганою, та з голами явно не складалося, і у перерві матчу тренер олександрійців Андрій Купцов здійснює кілька замін, які значно підсилили гру команди – вже перша атака наших футболістів у другому таймі завершилася голом. Олексій Зінкевич стрімко увірвався у штрафний майданчик гостей, і захисники «Ворскли» мусили зупиняти його недозволеним прийомом – пенальті. Сам потерпілий чітко виконав вирок арбітра – 1:0. Олександрійці продовжили атакувати, створюючи момент за моментом. Кілька разів гостей виручав Данило Каневцев, а удари Олексія Зінкевича та Вадима Гранчара були невлучними.

На 60 хвилині комбінація за участю двох Євгенів – Банади та Верхоланцева завершилась чудовим ударом останнього під поперечину.

Забивши два м’ячі, олександрійці не зупинилися на досягнутому, а продовжували тиск на ворота полтавців, у наслідок якого у воротах гостей побувало ще два м’ячі.

Павло Пастухов, який вийшов на заміну, отримав м’яч у центрі штрафного майданчика, вийшов сам на сам з кіпером суперників і влучно пробив – 3:0.

А завершив розгром «Ворскли» Євгеній Верхоланцев після майстерного навісу з флангу Вадима Гранчара. Євгеній виграв верхову боротьбу у захисника і головою відправив м’яч у ворота. Так, з трибун старого доброго «Олімпа», олександрійські вболівальники, спочатку незадоволені, а потім радісні, побачили два абсолютно різних тайми.

Ця перемога дозволила нашій команді переміститися на третю сходинку турнірної таблиці і дає хороший шанс у боротьбі за бронзові нагороди чемпіонату. Так тримати, земляки!