Другий збір – другий спаринг. «Черно море»

Новини

Сьогодні, 29 червня, футболісти «Олександрії» проводять другий спаринг у рамках другого навчально-тренувального збору в Болгарії. Зустріч з болгарською командою професіонального футбольного клубу «Черно море» (Варна) розпочнеться о 17.00. Про новини зустрічі ми повідомлятимемо на офіційній сторінці футбольного клубу «Олександрія» у Фейсбуку – приєднуйтеся!

Поєдинок проходитиме на одному з полів найвідомішого в Болгарії спортивного івент-агентства «Евіма футбол», що неподалік від  гірськолижного курорту Банско. Спаринг можна назвати сусідським – обидві команди розташувалися і тренуються в Банско.

 

Футболісти «Черно море» на тренуванні у Банско, фото зі сторінки ПФК «Черно море»

 

ПФК «Черно море» називає офіційною датою свого народження 3 березня 1913. Нинішнє ім'я болгарська футбольна формація отримала у 1959 році, а самостійно клуб став розвиватися з 1985. Свого часу клуб представляв військово-морський флот Болгарії, відтоді за футболістами закріпилося логічне прізвисько – моряки.

Моряки чотири рази завойовували чемпіонство Болгарії – у 1925, 1926, 1934 і 1938 роках. Нині клуб виступає у найвищій лізі чемпіонату професіональних футбольних клубів Болгарії – групі А, де посідає друге місце у другій вісімці з 40 очками (на першому місці першої шістки – «Лудогорець», який має 88 очок). Володар Кубку Болгарії (2015).

Тренує «Черно море» сорокатрьохрічний Емануел Луканов, який розпочинав тренерську кар’єру у дитячо-юнацькій школі «Черно море» у 2010 році.

 

Емануел Луканов, фото зі сторінки ПФК «Черно море»

 

Для моряків це буде третій спаринг у процесі літньої підготовки. У минулому контрольному поєдинку проти вірменського «Гандзасара» 27 червня болгари перемогли з рахунком 2:1.

Анонс

Олександрія
17:00
24/08/2019
КСК Ніка, Олександрія