1

Андрій Купцов: «Вітаю чернігівців з перемогою»

– Хотів би привітати чернігівську команду з перемогою. Сьогодні були два різних тайми з нашого боку. У першому в нас були моменти, ми намагалися зіграти так, як планували. В другому ж два швидкі голи, які провела «Десна», призвели до того що ми трохи розгубилися, втратили концентрацію. Пропустили голи, які не мали пропускати – це помилка наших гравців. Думаю, ми зробимо висновки й у наступному матчі спробуємо зіграти по-іншому.

– Наскільки, на Ваш погляд, позначилося на ході матчу та підсумку гри те, що сьогодні у кромки поля не було Володимира Шарана, й у Вашої команди було достатньо мало часу на відновлення після Єврокубків?

– Дійсно часу на відновлення було мало. Ми намагалися зробити усе, щоб хлопці відновилися. Сьогодні в нас були 4 заміни у складі, у порівнянні з матчем проти «Вольфсбурга». На превеликий жаль ці хлопці не змогли замінити тих, хто грав проти німецького клубу. Що стосується Володимира Богдановича, на минулому матчі з «Зорею» його теж не було, але ми виграли. Сьогодні так сталося, така була гра: у чомусь нервова… мабуть, психологічно теж хлопцям було важко… Напевно 2 голи, які ми пропустили на початку другого тайму, вплинули…

 

Олександр Рябоконь: «Вітаю усіх з перемогою»

– Напружена гра, багато боротьби, яка властива осінньому, зимовому футболу. У першому таймі обидві команди не давали спокійно розігрувати м’яч, пресингували. Навіть не скажеш, що в «Олександрії» два дні тому був складний принциповий матч, в якому вони витратили багато зусиль. Мабуть, їм було важкувато у кінцівці матчу, але по першому тайму складно було сказати яка команда грала 2 дні тому. Вдалий початок другого тайму: пас Картушова, завершення Хльобаса – після цього в нас з’явилося більше простору. За рахунок швидких футболістів групи атаки проводили багато контрвипадів. Гра була на зустрічних курсах. До того ж, на відміну від попереднього матчу, надійно зіграли в обороні. Литовка сьогодні вийшов: не підвів, рятував, хоча до цього у нього було мало ігрової практики. Надійно зіграли центральні захисники, у перш за все Імереков, який минулу гру провів не на своєму рівні. Сьогодні Максим, як завжди, був стовпом оборони. Взагалі команда виглядала монолітно.«Олександрія» – бойова, характерна команда. Й у цьому компоненті ми сьогодні не поступалися. Вітаю усіх з перемогою.

– Сьогодні Конопля вийшов на не зовсім звичній позиції атакуючого півзахисника, й, здавалося, не завжди розумів партнерів, однак у підсумку прийняв участь у гольовій атаці. Як оцінюєте гру Юхима? Та що з Пастом?

– Грою Коноплі задоволений. Якщо б він грав правого захисника, то в атаці сьогодні в нього були б такі самі функції. А щодо гри в обороні – мабуть трохи незнайомі, але… він завжди грав на фланзі, зокрема у збірній на ЧС U-20, де він повністю відповідав за фланг. Сьогодні він був дуже мобільним, багато вступав, вигравав боротьбу…

Щодо Паста, то в нього, гадаю, не дуже серйозні проблеми, пов’язані зі спиною. Буквально за пару годин до матчу стало зрозуміло, що сьогодні він не зможе зіграти. Але Литовка не підвів.

– Ви неодноразово казали, що головне завдання на першому етапі – потрапити у першу шістку, й для цього потрібно 30 балів. Як раз сьогодні «Десна» набрала 30-те очко. Тож чи можна сказати, що команда вже виконала завдання та гарантувала собі місце у першій шістці?

– Я не рахував, але якісь теоретичні шанси є, щось нас хтось наздожене. Хоча в останні кілька років 30 очок вистачало для потрапляння у першу шістку. Тому, можна сказати, рубіж гросмейстерський. Солідна цифра.

– Чи немає ще думок про відпустку?

– Якщо ми зараз будемо думати про відпустку, то розслабимося та буде важкувато. Тому наразі всі думки про чудове місто Львів, де на нас чекає така серйозна команда як «Карпати». Отже, продовжуємо підготовку. А після 15 грудня будемо думати про відпочинок.