Чорно-біла драма

Матч 26 туру Чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019 ФК «Олександрія» – ФК «Зоря» завершився з рахунком 0:2.

Дещо здивував сьогодні стартовим складом наставник олександрійців Володимир Шаран. Ми не побачили одного з героїв попереднього матчу Євгена Банади, ані Павла Пашаєва, ані Артема Поляруса, ані капітана олександрійців Андрія Запорожана.

Гра розпочалася достатньо спокійно, суперники обмінялися розвідувальними атаками, які особливої загрози для захисників і голкіперів обох команд не несли.

Тільки на 10 хвилині Леван Арвеладзе наважився на дальній удар. М’яч розминувся зі стійкою воріт Юрія Паньківа. Відразу ж капітан суперників Олександр Караваєв перевірив пильність Юрія. Голкіпер олександрійців все бачив і прибрав м’яч до рук.

Схоже, що навмисно олександрійці віддали ініціативу гостям, ймовірно розраховуючи на швидкі контратаки.

Першу атаку наші хлопці організували на 14 хвилині. Валерій Лучкевич обіграв кількох футболістів «Зорі», зробив передачу на лівий фланг на Андрія Цурікова, подачу якого у воротарський майданчик ліквідував голкіпер «Зорі» Микита Шевченко.

Ще один небезпечний удар головою ми побачили у виконанні Артема Сітала після виконання стандарту Кирилом Ковальцем. Поряд зі стійкою воріт м’яч залишив межі поля.

На 22 хвилині дуже небезпечно пройшла атака «Зорі» з лівого флангу. Богдан Лєднєв виконав розрізну передачу на Дмитра Хомченовського. Антон Шендрік заблокував цей удар. Гості задовольнилися лише виконанням кутового.

Ще один момент на 31 хвилині – Пилип Будківський пробив з-за меж штрафного майданчика. І знову Юрій Паньків на місці.

На 34 хвилині в небезпечній близькості до штрафного майданчика гості збивають Протасова. Штрафний пробивав Андрій Цуріков, але гості заблокували цей удар.

На 40 хвилині найбільш небезпечний момент у першому таймі створили олександрійці. Артем Полярус уже в падінні переправляє м’яч на Валерія Лучкевича, і той опиняється віч на віч з Микитою Шевченком. Той виявився спритнішим за Валерія.

Наступної хвилини Дмитро Хомченовський робить навіс на Пилипа Будковського, м’яч перелітає через адресата, але Артем Громов головою вколочує м’яч у сітку воріт «Олександрії».

Другий тайм розпочався у спокійній боротьбі, але цей спокій порушили футболісти «Зорі». З убивчої позиції розстрілював ворота Юрія Паньківа Богдан Лєднєв. Юрій Паньків зреагував на цей удар неймовірним сейвом. І ще за хвилину той же Лєднєв небезпечно пробив з лінії штрафного майданчика – і знову Юрій Паньків був вище всяких похвал.

На 62 хвилині дубль у матчі оформив Артем Громов. Отримавши чудову передачу від Дмитра Хомченовського, він вийшов віч на віч з Юрієм Паньківим, і на цей раз пробив нашого капітана – 0:2.

Надзвичайно небезпечно на 78 хвилині зі зручної позиції пробиває Дмитро Хомченовський, і Юрій Паньків демонструє суперсейв.

Якщо підсумовувати звітну зустріч, то слід зазначити, що «Олександрія» в цій зустрічі проковтнула гірку пігулку. Поступаючись майже в усіх компонентах футбольної майстерності, господарі поля не продемонстрували того бійцівського настрою, який був притаманний команді практично в усіх матчах. Десь не вистачило і загальнокомандної, та й індивідуальної майстерності. В підтвердження наших слів на післяматчевій прес-конференції головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран з прикрістю визнав, що ця гра була найгіршою з усіх зіграних матчів в цьому сезоні. Натомість, «Зорі» вдавалося майже все. Нашим хлопцям потрібно зробити серйозні висновки з цього матчу і готуватися до поєдинків з лідерами Чемпіонату.