2

23 червня 1994 року в цей день футболісти «Поліграфтехніки» на КСК «Олімп» приймали житомирський «Хімік». Зустріч розпочалася атаками олександрійців і доля матчу була вирішена вже на 30-й хвилині. Рахунок відкрив капітан команди Станіслав Казаков, а згодом, протягом трьох хвилин дублем відзначився кращий бомбардир чемпіонату Сергій Чуйченко. І в другому таймі наші футболісти володіли ініціативою і на 64-й хвилині Костянтин Сосенко забиває черговий м’яч у ворота гостей. Останню крапку в цьому цікавому матчі поставив воротар «Поліграфтехніки» Віталій Рева, який з “точки” впевнено переграв свого колегу Аркадія Баталова – 5:0.

23 червня 2001 року в цей день футболісти «Поліграфтехніки» провели чергову гру на «Олімпі» проти «Дніпра-2» (Дніпропетровськ). Ця гра для наших футболістів не мала великого значення тому, що вони достроково завоювали путівку до вищої ліги. Вже на 5-й хвилині зустрічі Олексій Іванов відкрив рахунок, а за 10 хвилин С. Косилов відновив рівновагу. На початку другого тайму лідер атак «Поліграфтехніки» Сергій Чуйченко знову вивів нашу команду вперед. Переможний рахунок тримався до останньої хвилини, коли С. Сібіряков встановив остаточний результат матчу – 2:2. Цікаво що обидва голи у ворота олександрійців провели гравці, які згодом захищатимуть кольори нашої команди.