18 травня 1996 року відбувся матч Першої ліги між командами «Поліграфтехніка» та ФК «Львів».

Цього дня глядачі на трибунах стали свідками цікавого протистояння двох рівних за класом команд. Першими відкрили рахунок олександрійці. Швидким голом відзначився Олексій Кудлай. В середині другого тайму, завдяки голу М. Луцишина, львів’яни зрівнюють рахунок. Правда, зіграти на утримання рахунку супернику не вдається. На 86 хвилині гол Володимира Ковтанюка фіксую перемогу олександрійців.

18 травня 2001 року в матчі Першої ліги «Поліграфтехніка» на домашньому стадіоні приймала ФК «Буковина» (Чернівці).

Цей видовищний поєдинок подарував олександрійським вболівальникам багато позитивних емоцій, а головне – три красеня гола.

На початку матчу дублем відзначився Олексій Іванов, який відкрив рахунок на 3 хвилині, а вже за п’ять хвилин забиває вдруге. Після перерви вдало реалізований пенальті Вадима Чернишенка, робить рахунок у грі розгромним – 3:0.

18 травня 2014 року, в рамках 28 тура Першої ліги, «Олександрія» на виїзді зустрічалась з тернопільською «Нивою». Цей матч видався багатим на голи. Суперники на двох забили 6 м’ячів. А от перемогу святкували олександрійці.

Наші земляки першими відкрили рахунок. Забитим голом на 30 хвилині відзначився Олександр Іващенко. Під завісу першого тайму Юрій Коломоєць подвоїв рахунок. Вже в доданий час господарі скоротили відставання. Забив О. Семенюк. У другому таймі свій другий гол забиває Олександр Іващенко -3:1. Футболісти «Ниви» всіма силами намагаються забити, йдучи великими силами вперед, і це приносить результат. На 86 хвилині І. Малиш реалізувавши пенальті, скорочує відставання -3:2. Олександрійці, проявивши справжні бійцівські якості і характер, на останніх хвилинах матчу «додавили» захист суперника, і практично за мить до фінального свистка роблять рахунок переконливим. Забитим голом відзначився Сергій Старенький -4:2.

До речі, цікавий факт. В цьому матчі ворота «Ниви» захищав Андрій Новак, який у подальшому став гравцем «Олександрії».