27.08.2021, п’ятниця, стадіон ««Чорноморець» (Одеса), матч 6 туру VBET Ліги сезону 2021/2022, «Чорноморець» — «Олександрія». Початок о 19:30. Температура повітря +24. Глядачів 3266.

«Чорноморець» — «Олександрія» 2:2 (0:0)

Арбітр: Олександр Шандор (Львів), асистенти арбітра: Юрій Суряк (Львів), Юрій Федорак (Івано-Франківськ), четвертий арбітр: Ярослав Козик (Мукачево). Спостерігач арбітражу: Володимир Петров (Харків). Делегат УАФ: Сергій Бухаленков (Київ).

«Чорноморець»: Кучерук Владислав, Дубко Валерій, Михайленко Микола, Путря Ілля, Кузик Денис, Тлумак Юрій, Кравченко Сергій (К) (Ванат Владислав,62'), Авагімян Артур (Скорко Даніл,87'), Брагару Максим, Ісаєнко Євгеній (Сухоручко Даниїл,87'), Бугай Владислав (Смирний Євгеній,62')

Запасні: Варакута Данило, Гіо, Дихтярук Олександр,  Паламарчук Олексій

Головний тренер: Юрій Мороз

«Олександрія»: Білик Олег, Бабогло Владислав, Ковалець Кирило (Мустафаєв Еміль,80'), Калюжний Іван (Рибалка Сергій,46'), Спінеллі Клаудіо Пауль (Устименко Денис,62'), Третьяков Максим, Мірошніченко Денис, Кожушко Олег (Одарюк Володимир,46'), Демченко Олександр, Цуріков Андрій, Дубра Каспарс (К)

Запасні: Єрмаков Георгій, Мельник Олександр, Стецьков Тимур, Дришлюк Кирило, Копина Юрій

Головний тренер: Юрій Гура

Попередження: Брагару,16', Михайленко,32', Сухоручко,90+3' — Бабогло,18'

Голи: Авагімян,68’, Ванат,76’ – Третьяков,73’, Устименко,84’

До Одеси команда Юрія Гури прибула у якості фаворита. Але, треба віддати належне одеситам, вони налаштувалися на гру серйозно. При практично рівній боротьбі у першому таймі, підопічні Юрія Мороза непогано відіграли у захисті, блокуючи наші атаки, а ворота Олега Білика турбували частіше, ніж ми ворота Кучерука. Гострих моментів за перші 45 хвилин практично не було. Були спроби пробити. Міг відзначитися Кирило Ковалець та Клаудіо Спінеллі. Проте силової боротьби й фолів вистачило б на два тайми.

Другий тайм став повною протилежністю тайму першого. На його початку містяни додали, практично закривши футболістів «Чорноморця» біля власного штрафного майданчику. Одесити по-максимуму використовували швидкі контратаки, двічі за короткий проміжок часу створивши небезпечні моменти.

На 63 хвилині Андрій Цуріков мав чудову нагоду забити п’ятою. Але після його удару м’яч потрапив у поперечину. Практично одразу Кирило Ковалець теж міг відзначитися з хорошої позиції ударом в ближній кут, знаходячись у штрафному майданчику.

На 68 хвилині одесити після розіграшу кутового відкривають рахунок. Авагімян скориставшись помилкою наших захисників забиває такий небажаний гол. 1:0.

На 73 хвилині Макс Третьяков ударом здалеку, завдяки рикошету від спини захисника, забиває в самісіньку «дев’ятку» — 1:1.

76 хвилина — помилка Каспарса Дубри призводить до другого голу одеситів. Відзначився Ванат — 2:1.

Олександрійці змушені були  вдруге відіграватися, кинувши всі сили на атаку. На 84 хвилині Денис Устименко красиво по діагоналі з-за меж карного майданчику закрутив круглого у «дев’ятку».2:2.

Цей рахунок став остаточним у цьому поєдинку.