Шановні медичні працівники, дозвольте привітати вас з професійним святом! Сьогодні, як ніколи, хочеться побажати вам міцного здоров’я.

В цей непростий час, коли світ захопила пандемія коронавірусу, ви, ризикуючи власним здоров’ям, допомагаєте хворим, щодня перебуваючи в зоні ризику, на передовій, в самому епіцентрі...

З пошаною до вас, мною було створено благодійний фонд «Турбота». Мої партнери по бізнесу з компанії «Агровіста», розуміючи важливість охорони здоров’я в нашому регіоні, підтримали цю ініціативу.

Захистити лікаря і надати йому можливість нормально працювати в цих складних умовах – один із пунктів благодійного фонду «Турбота». І мені приємно, що вже на сьогодні в лікарні області і району придбано речі для індивідуального захисту, починаючи від антисептиків і масок, закінчуючи костюмами для захисту, на суму понад 1 мільйон гривень. Також завдяки благодійному фонду «Турбота» в обласній лікарні, дитячій обласній лікарні і в олександрійській міській лікарні з’явились надсучасні високоякісні апарати штучної вентиляції легень на суму понад 5 мільйонів гривень. І хай цей внесок допоможе вам, лікарям, відчути нашу підтримку в боротьбі з COVID-19. Ваша професія викликає глибоку повагу і надзвичайну вдячність! Бажаю вам благородства душі, щирої любові, особистого благополуччя та можливостей, які роблять вас щасливими!

З повагою, президент ФК «Олександрія», Сергій Кузьменко