Сьогодні, 2 червня, ФК «Олександрія» розпочав екскурсії Будинком Футболу.

Першими гостями стали вихованці дитячого будинку «Джерело життя», діти з прийомних сімей, а також дитячих будинків сімейного типу міста Олександрія. Організатором виступила служба у справах дітей Олександрійської міської ради. На захід завітала заступник голови міської ради, що очолює соціальний напрямок, Ірина Анатоліївна Чемерис.

Маленькі гості та їх наставники відвідали конференц-зал, звідки транслюються післяматчеві пресконференція, роздягальню футболістів та головну арену міста, познайомилися з олександрійським футболом через світлини, які вже стали частиною історії клубу.

Захід виявив неабиякий інтерес як у хлопчиків, так і у дівчат. Їм дуже сподобалося і вони із задоволенням поділилися своїми враженнями.

Максим, 9 А клас, ЗОШ №6

«Мені дуже сподобалася екскурсія. Особливо цікаво було побачити футбольне поле, а також послухати історію клубу. Я багато чого не знав, і почув про це вперше».

Марк, 6 А клас, ЛІТ

«Я великий фанат футболу. Сам граю у футбол, вболіваю за «Олександрію». Я із задоволенням розглядав фотографії і кубки, які розміщені тут, у холі. Цікаво було дізнатися як відбувається реконструкція поля».

Женя, 2 клас, ЗОШ №10

«Нам показували медалі, кубки, фотографії, водили на поле. Але найбільше мені сподобалося футбольне поле. Я зблизька побачив футбольну футболку, бутси і, навіть, воротарські перчатки».

 

Нагадаємо, що ФК «Олександрія» проводить екскурсії для школярів, палких уболівальників та гостей міста. Усі деталі можна дізнатися по буднях з 9:00 до 17:00 за телефоном (050) 748-57-24.