Підготовка олександрійців на турецьких зборах до другої частини чемпіонату триває. А поки пресслужба клубу підготувала статистичні дані команди за попередні 18 турів чемпіонату 2021/2022.

В міжсезоння «Олександрію» залишили: Юрій Паньків («Рух» Львів), Валерій Лучкевич («Дніпро-1» Дніпро), Артем Сітало («Інгулець» Петрово), Дмитро Гречишкін («Генчлербірліги», Турція), Валерій Бондаренко («Ворскла» Полтава), Роман Вантух («Чорноморець» Одеса), Євген Банада («Металіст» Харків), Артем Гордієнко («Кривбас» Кривий Ріг), Богдан Мишенко («Гомель» Білорусія), Павло Пашаєв («ВПК-Агро» Дніпропетровська обл.). Після перших турів нинішнього чемпіонату залишив команду і Дмитро Шастал, який перейшов до житомирського «Полісся».

Рокірування  відбулося й у тренерському штабі. Команду залишив її головний тренер Волдимир Шаран та його помічники – Віталій Первак, Вадим Чернишенко, Сергій Мізін.

Команду очолив вихованець олександрійського футболу Юрій Гура, а допомагали йому – Сергій Лактіонов, Андрій Ковтун, Олександр Ломко, Сергій Ковальов.

В складі «Олександрії»  виступало 24 футболісти, з яких дебютанти – Клаудіо Спінеллі («Дженоа» Італія), Володимир Одарюк («Миколаїв» Миколаїв), Олег Кожушко («Чорноморець» Одеса), Олександр Демченко («Кремінь» Кременчук), Сергій Рибалка (як вільний агент), Ігор Кирюханцев («Шахтар» Донецьк — оренда), Юрій Копина («Рух» Львів), Сергій Гринь («Зоря» Луганськ). Ще одного гравця важко назвати дебютантом. Андрій Цуріков не один рік з успіхом захищав кольори нашої команди, а нині прийшов до «Олександрії» в оренду з харківського «Металісту».

Ще кілька гравців дебютували у Кубку України: Валентин Горох, Микита Ситников, Бурама Фомба, Дем’ян Чубатий, Андрій Андрейчук.

На рахунку футболістів «Олександрії» 49 попереджень та 1 вилучення (Олег Кожушко в матчі з «Ворсклою»).

Переможна серія – 1 матч (1,3,5,7,9,14,19 тури).

Результативна серія – 5 матчів (3,4,5,6,7 тури) – 7 м’ячів.

Безпрограшна серія – 5 матчів (3-7 тури).

Безвиграшна серія – 4 матчі (10-13 тури).

Нічийна серія – 2 матчі (12-13 тури).

Вольових перемог — 1 («Олександрія» — «Маріуполь» — 2:1)

Поразок, коли вели у рахунку і програли – 2 («Дніпро-1» — «Олександрія» 3:1 та «Олександрія» — «Шахтар» -1:2).

Безпрограшна домашня серія -2 матчі (7,9 тури).

Безпрограшна гостьова серія – 4 матчі (3-6 тури).

Безвиграшна домашня серія – 1 матч (11,16,18 тури).

Безвиграшна гостьова серія – 5 матчів (8,10,12,13,15 тури).

Футболісти «Олександрії» не забивали м’ячів в 5 матчах: вдома «Зорі», в гостях – «Минаю», «Динамо», «Вересу» та «Руху».

Не пропускали в 7 матчах: вдома з «Інгульцем», «Металістом 1925» та «Минаєм», в гостях із «Зорею», «Колосом», «Вересом» та «Рухом».

Олег Білик в 7 матчах залишав свої ворота «сухими»: вдома з «Інгульцем», «Металістом 1925» та «Минаєм», в гостях із «Зорею», «Колосом», «Вересом» та «Рухом».

Найшвидший гол – Максим Третьяков  в матчі «Шахтар» — «Олександрія» -1:2 — 6 хвилина.

Найпізніші голи – Денис Устименко в матчі «Чорноморець» — «Олександрія» — 2:2 та Каспарс Дубра у матчі «Олександрія» — «Минай» — 3:0, обидва на 84 хвилині.

В наші ворота найшвидший гол забив Л. Рангел у матчі «Олександрія» — «Ворскла» — 1:2 – на 14 хвилині, а найпізніший В. Циганков в матчі «Динамо» -«Олександрія» — 1:0 на 90+5 хвилині.