В суботу, 19 лютого, основна команда ФК «Олександрія», після тривалих турецьких навчально-тренувальних зборів, повернулася на Батьківщину.

За період зборів (з 19 січня по 18 лютого) містянами було зіграно 10 спарингів (2 перемоги, 6 нічиїх, 2 поразки. Різниця м’ячів: 14-12).

Коментар головного тренера Юрія Гури:

«Дуже задоволений зборами. Все, що планувалося тренерським штабом, хлопці виконали. Вони відповідально підійшли й до тренувального процесу і до матчів. Була проведена велика робота, зокрема з награвання складу, і вважаю що до початку весняної частини чемпіонату ми підійшли в більш-менш оптимальній формі. На жаль, збори минули не без травм. Юрій Копина та Денис Костишин зазнали пошкодження у матчі з «Капфенбергом», а Денис Устименко у поєдинку проти «Аксу». Травмовані Кирило Ковалець та Тимур Стецьков приєдналися до  команди на початку другої половини зборів. Вони поки що тренуються за індивідуальною програмою під контролем медичної служби та реабілітолога команди. Сподіваємося на їх якнайшвидше відновлення».

 

По прильоту в Бориспіль футболісти отримали 2 дні вихідних. А вже сьогодні, 21.02, команда збереться на футбольній базі та проведе перше тренування на стадіоні «Ніка+».

 

Нагадаємо результати контрольних поєдинків під час навчально-тренувальних у Туреччині.

«Олександрія» — «Заглембє» 1:2

Гол: Авагімян,45’

 

«Олександрія» — «Гурнік» 2:2

Голи: Бондаренко,19’, Авагімян,29’

 

«Олександрія» — «Балкані» 0:1

 

«Олександрія» — «Каспій» 1:1

Гол: Андрейчук, 56’

 

«Олександрія» — «Вайле» 3:0

Голи: Бондаренко, 3’ Кожушко,19’, Мустафаєв, 82’

 

«Олександрія» — «Раннерс» 2:2

Голи: Спінеллі,40’, Костишин,53’

 

«Олександрія» — «Капфенберг» 2:1

Голи: Третьяков, 24’, Дришлюк, 47’

 

 

«Олександрія» — «Тобол» 0:0

 

«Олександрія» — «Торпедо» 1:1

Гол: Демченко,12’

 

«Олександрія» — «Аксу» 2:2

Голи: Демченко, 39’,42’