У рамках 14 туру ФК «Олександрія» U-19 приймав ФК «Карпати» U-19 Львів. Гра проходила на стадіоні «Ніка» на полі зі штучним покриттям.

До звітного матчу ФК «Олександрія» U-19 посідав п’яту сходинку у турнірній таблиці з 25 заліковими балами (13 матчів), а ФК «Карпати» U-19 займав шосте місце з 22 очками (12 матчів). Отже, вболівальники розраховували на видовищну гру приблизно рівних суперників. А те, що ці команди дійсно по майстерності майже рівнозначні, свідчить і статистика, з якою я вам і пропоную ознайомитися.

Свій перший матч команди «Олександрія» U-19 та «Карпати» U-19 провели 6 вересня 2015 року на стадіоні «ГОЛовківський». Цей дебютний матч суперників був вдалим для «Карпат» U-19. Гості виграли з рахунком – 2:1. Загалом, між собою «Олександрія» U-19 та «Карпати» U-19 провели дев'ять матчів, де зафіксовано по три перемоги кожної з команд, а ще три завершилися внічию. Різниця м’ячів: 11-10 = +1 на користь наших земляків. Найбільша перемога нашої юніорської команди – 2:0 – 27 березня 2016 року та 15 жовтня 2016. Найбільша перемога команди зі Львова – 2:0 – 23 вересня 2017 року.
Акцентую вашу увагу на цікавому, як на мене, факті. Олександрійці вдома ще жодного разу не перемагали львів’ян! Всі свої вікторії вони святкували в іграх на виїзді! От вам і інтрига у сьогоднішньому матчі! Чи зможуть підопічні Юрія Гури «зламати» таку дивну статистику чи ні? Відповідь на це питання ви знайдете нижче.

Початок матчу обидві команди, як давні знайомі, почали без розвідки і дуже активно. Треба признати, що у перші хвилини гра була доволі рівною і видовищною, з азартом і динамікою. Запам'ятався епізод, що стався на 23-й хвилині. Наш капітан команди Максим Коноваленко пробив потужно з меж штрафного майданчика у створ воріт. Голкіпер «Карпат» U-19 Валентин Горох парирував цей «постріл», але на підборі першим був наш Ян Каранга, який сильно та точно запустив «круглого» у ворота. І знову Валентин Горох був на висоті! Він впевнено «потягнув» цей удар. Молодець! Що і казати! А от олександрійці, на жаль, втратили можливість відкрити рахунок у цьому принциповому протистоянні. Відповідь гостей не забарилася. На 30-й хвилині Артем Данилюк зробив чудовий навіс у карний майданчик, а Назар Сущак пробив добряче, але не влучив у ворота. Вже за десять хвилин він виправив свою помилку. На 40-й хвилині з лівого флангу атаки Назар Сущак отримав вивірену передачу з лівого флангу атаки та відправив «шкіряного» у сітку воріт Дениса Ферта – 0:1. З таким рахунком і закінчився перший тайм.

Перед початком другого тайму я, чомусь, був впевнений, що юні олександрійці не просто відновлять статус кво, а і виграють цей двобій. Погарячкував... Не все так сталося, як гадалося… На 53-й та 56-й хвилинах Богдан Козак забиває м’ячі у ворота Дениса Ферта, роблячи дубль і доводячи рахунок до 0:3. Віддамо належне нашим гравцям. Навіть при такому плачевному рахунку вони намагалися виправити положення. Але сталося дежавю. Як і у попередньому матчі з «Шахтарем» U-19, «жовто-чорно-зелені» пропускають ще один м’яч. Автором голу на 90-й хвилині став капітан «Карпат» U-19 Владислав Мудрик. Матч завершився з рахунком – 0:4. От і цього разу ми не виграємо вдома у добре збалансованої команди з Галичини. Прикро…

Так сталося, що ця гра відбувалася у «чорну п’ятницю» (у цьому році вона припала на 29 листопада). І якщо у США (звідки прийшла ця традиція), а тепер і в Україні цей день вважають святом низьких цін, то для команди «Олександрія» U-19 вона дійсно стала «чорною» у сенсі рахунку сьогоднішньої гри. Сумно…

Після цієї зустрічі у підопічних нашого досвідченого тренера Юрія Гури почалася довга пауза у чемпіонаті. Наступний матч юні олександрійці проведуть аж 6 березня 2020 року. Їх суперником, у цій грі вдома, буде команда «Металург» U-19 Запоріжжя. Але, після недовгої відпуски, команда U-19 і її тренерський штаб продовжать активний тренувальній процес.

В’ячеслав Чебишев, заслужений тренер України, майстер спорту

«Олександрія» U-19 – «Карпати» U-19 – 0:4 (0:1)

29.11.2019 р., 12-00, стадіон «Ніка» поле зі штучним покриттям, Олександрія, 50 глядачів, + 6 С°

Головний арбітр: Тагамлик В.В. (Слов’янськ)
Асистенти арбітра: Асмаковець В.М. (Чернігів), Подвальний Д.О. (Київська обл.)
4-й арбітр: Кєвліч Є.Ю. (Кропивницький)
Спостерігач арбітражу: Брюхов П.А. (Кременчук)

«Олександрія»: Ферт, Коноваленко – к/к, Самар, Водяницький,Гаркуша, Савіцький (Лучка, 59), Овчаренко (Василенко, 76), Гогітідзе (Хименюк, 65), Гезело (Мустафаєв, 46), Дубілей, Каранга

Запасні: Борисенко, Настусенко, Хобта

Ст.тренер – Юрій Гура

«Картати»: Горох, Мудрик – к/к, Калинчук, Сич, Данилюк, Козак, Гудзінський (Карабін, 78), Тлумак (Хлань, 67), Сущак (Бей, 63), Раделицький (Кудь, 58), Лісовик (Мердєєв, 55),

Запасні: Сасс, Береза