На початку цього тижня було оголошено про повернення Романа Вантуха на правах оренди до ФК «Олександрія». Зараз він перебуває в розташуванні Національної молодіжної збірної України та в перерві між тренуваннями поспілкувався з пресслужбою клубу.

 

— Коли ти дізнався про перехід до ФК «Олександрія» та як сприйняв цю новину?

Про оренду я дізнався зовсім недавно — буквально декілька днів тому. Раніше планувалося, що на цей сезон я залишуся в «Динамо». Але очевидно, що шансів зіграти буде не так багато. Тренер вважає, що в моєму віці вкрай потрібна ігрова практика, тому було прийнято рішення про оренду. В «Олександрії» я вже був, знав чого очікувати, отже вибрали цей варіант.

 

— Вперше до ФК «Олександрія» ти доєднався на початку другої половини минулого сезону. І хоча вона, була на тривалій паузі через карантин, можливо ти встиг отримати якісь враження від команди, клубу, міста?

Найпозитивніші враження в мене залишили люди. Такого дружнього колективу, наче один кулак, я ще не зустрічав. Мене відразу прийняли дуже тепло. Завдяки підтримці команди, я з самого початку почував себе добре і впевнено.

 

— Олександрія – невелике місто, особливо порівняно з твоїм рідним Львовом, розваг не так багато. Як проходить час поза тренуваннями?

Тут я проживаю я на базі. Спілкуюся переважно зі своїми однолітками – з Владом Бабогло, Тимуром Стецьковим, Олександром Мельником. У першій половині 2020 було не до звичного відпочинку. Спочатку був карантин – нікуди не поїдеш. Потім почалися тренування за дуже щільним графіком. Але в місті є декілька затишних місць, де можна прогулятися,  попити каву та смачно поїсти.

 

— Чи є якісь очікування від роботи в олександрійській команді?

Хочеться грати та прогресувати. В клубі є всі умови для цього. Я впевнений, команда мені допомагатиме, а я докладатиму всіх зусиль, щоб бути корисним команді.

 

Ми бажаємо Роману успішного виступу в складі молодіжної збірної, міцного здоров’я та чекатимемо на його приїзд в Олександрію.