В середу, 30 вересня, в рамках 1/16 фіналу Кубка України, «Олександрія» вдома прийматиме футбольний клуб «Інгулець» (Петрово). Кіровоградське дербі відбудеться на КСК «Ніка». Початок о 18.30.

Представляємо історичну хроніку виступів обох команд в Кубку України.

Наші гості – «Інгулець» Петрово

Фіналіст Кубка України в сезоні 2918/2019 років.

Чвертьфіналіст сезону 2019/2020 років.

В Кубку України футболісти «Інгульця» провели 15 матчів: 8 перемог, 5 нічиїх, 2 поразки. Різниця м’ячів 21-14=+7 на користь «Інгульця».

Найбільше м’ячів в кубкових матчах забивали: Віталій Колєсніков -4, Олександр Мішуренко — 3, Олександр Акименко — 3.

Найбільша перемога над горностаївським «Миром» — 3:0.

Найбільша поразка у фінальному матчі від донецького «Шахтаря» — 0:4.

Найбільш популярним рахунком для «Інгульця» є три перемоги – 2:1 та три нічиї – 1:1.

Найчастіше в Кубку України наші гості зустрічалися з львівськими «Карпатами» (двічі). В сезоні 2018/2019 р.р. вони, до речі, на КСК «Ніка» в Олександрії, зігравши в основний та додатковий час — 1:1, перемогли в серії пенальті — 5:4.

А в сезоні 2019/2020 р.р. доля знову звела ці дві команди. Цього разу вже на рідному стадіоні суперники зіграли – 0:0, а в серії пенальті фортуна знову була на боці футболістів «Інгульця» — 7:6.

Найбільше досягнення петрівчан – вихід до фіналу Кубка України в сезоні 2018/2019 р.р. Розім’явшись на попередніх етапах на ковалівському «Колосі» та горностаївському «Мирові», наші гості почали трощити команди еліти – «Маріуполь», «Карпати», луганську «Зорю». І лише донецькому «Шахтарю» вдалося зупинити переможну ходу «Інгульця».

Непогано провели футболісти «Інгульця» кубкові зустрічі і в минулому сезоні. Команда вже знайомим їм шляхом знову крокувала до фіналу. Перемігши харківський «Металіст 1925», «Карпати» та «Дніпро-1», петрівці на жаль в ¼ фіналу поступилися на Закарпатті «Минаю» в серії пенальті — 5:6. Сподіваємось що вболівальників «Олександрії» чекає захоплююче дербі між земляками.

«Олександрія» в Кубку України

В Кубку України футболісти «Олександрії» провели 62 матчі: 23 перемоги, 11 нічиїх, 28 поразок. Різниця м’ячів 81-71=+10 на користь суперників.

В кубкових матчах нашої команди брали участь 288 гравців, а забивали м’ячі 50 футболістів.

Найбільше матчів провели Андрій Запорожан — 18, Євген Банада — 16 та Василь Грицук — 14.

Кращі бомбардири: Сергій Чуйченко — 5, Василь Грицук, Олександр Казанюк та Олександр Казакевич (усі по 3 м’ячі).

Серед воротарів найбільше матчів провів Владислав Леванідов — 10, в яких попустив 16 голів. На рахунку Олега Діброви 9 зіграних матчів – 13 пропущених м’ячів.

«Хет-трик» Сергія Чуйченко («Поліграфтехніка» — «Чорноморець» -4:1).

Капітани в Кубку України – Андрій Запорожан -10, Станіслав Казаков -9.

Найбільше популярним рахунком за участю «Олександрії» був 1:0.

В 7 матчах наші земляки перемагали і в 6 програвали.

В нічийних іграх домінував рахунок -1:1 (9 разів).

Найчастіше в Кубку України олександрійці зустрічалися з луганською «Зорею» (1 перемога, 2 нічиї, 2 поразки) та донецьким «Шахтарем» (1 нічия та 4 поразки).

Найбільше досягнення наших футболістів в Кубку України – вихід до півфіналу в сезоні 2015/2016 років.

На шляху до півфіналу наші земляки вибили в розіграшу краматорський «Авангард», кропивницьку «Зірку», київське «Динамо» і лише за сумою двох матчів поступилися донецькому «Шахтарю».

В минулому сезоні футболісти «Олександрії» в 1/16 фіналу перемогли представника другої ліги вишгородський «Діназ», а на наступному етапі луганську «Зорю» в серії пенальті. В чвертьфіналі нашу команду чекало київське «Динамо». На жаль, маючи чисельну перевагу (після вилучення Кадірі), наші земляки не зуміли цим скористатися, а в додатковий час пропустили вирішальний м’яч від Віктора Циганкова.

Сподіваємося що в нинішньому розіграші наші земляки виступлять вдало і примножать славу олександрійського футболу.

Планується онлайн-трансляція поєдинку на нашому клубному YouTube каналі.