22 травня 1994 року у Івано-Франківську відбувся матч в Першій лізі двох претендентів за вихід до вищого дивізіону. Місцева команда «Прикарпаття» приймала «Поліграфтехніку».

Поєдинок був відповідальним для обох суперників, тому грали обережно з мінімальною кількістю помилок.

На 13 хвилині одна з небагатьох атак олександрійців завершується взяттям воріт. Захисники «Прикарпаття» у своєму штрафному майданчику «прогавили» сьогоднішнього іменника Олега Казьміна, який не залишив жодного шансу голкіперу господарів.

На 35 хвилині прикарпатці зрівнюють рахунок. М. Юрченко з пенальті забиває м’яч — 1:1.

До кінця поєдинку, не зважаючи на всі зусилля обох команд, рахунок залишився незмінним.

22 травня 2000 рік. В цей день в Першій лізі футболісти «Поліграфтехніки» зустрічались на виїзді з футболістами СК «Миколаїв».

Поєдинок видався не дуже багатим на гольові моменти. Обидві команди намагалися забити, при цьому захист відпрацьовував практично без помилок. Як підсумок бойова нічия — 0:0, яка більше влаштовувала олександрійців.

22 травня 2005 року у Другій лізі «Олександрія» на домашньому стадіоні приймала аутсайдера турніру – команду «Олімпія ФК АЕС» (Южноукраїнськ).

З перших хвилин матчу господарі заволоділи ініціативою, притиснувши суперника до власного штрафного майданчика. Вже на 11 хвилині Руслан Міклашевич дальнім потужним пострілом відкрив рахунок. На 37-ій Максим Кундарь подвоює результат. Під завісу першого тайму Олександр Мариненко робить рахунок непристойним — 3:0.

Футболісти «Олімпії» виглядали розгубленими і у другому таймі. Їх поодинокі атаки закінчувалися нічим. Олександрійці ж грали в своє задоволення, просто вижидаючи моменту для чергового голу. І дочекалися. На 81 хвилині Олександр Бурий вчетверте засмутив голкіпера «Олімпії» на радість місцевих вболівальників. 4:0 – закономірний рахунок по грі, де олександрійці були на голову вище свого суперника.

22 травня 2014 року на КСК «Ніка» відбулася принципова зустріч – кіровоградське дербі. «Зірка», номінально господар поля, приймала «Олександрію». Матч був дуже напруженим і нервовим. Обидві команди мали моменти, але на завершальній стадії не вистачало влучності. Вболівальники на трибунах, пильно слідкуючи за подіями на полі, перший гол побачили лише на 85 хвилині. О. Чічіков, після розіграшу стандарту, закотив м’яч у ворота олександрійців. Але радість кіровоградців була недовгою. Футболісти «Олександрії» проявили справжні бійцівські якості, і вже на шостій  компенсованій хвилині, скориставшись помилкою голкіпера на виході, Андрій Чорній зрівнює рахунок, врятувавши команду від поразки.

22 травня 2019 року у Маріуполі однойменний клуб приймав футболістів «Олександрії».

Доля матчу вирішилася ще в першому таймі. Вже на початку зустрічі маріупольці могли відкривати рахунок. Після потужного пострілу О. Зубкова, Юрій Паньків став на заваді, блискуче парирувавши цей удар. На 28 хвилині чергова спроба господарів поля завершується взяттям воріт. Автором голу стає О. Піхальонок. На останній хвилині першого тайму, капітан олександрійців, Андрій Запорожан з пенальті зрівнює рахунок, забиваючи гол «в роздягальню».

У другому таймі всі спроби і намагання команд забити не принесли бажаного результату. У підсумку – бойова нічия -1:1.